Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Moda ma to do siebie, że często się zmienia - również w tatuażu. Wbrew pozorom trendy oddziałują bardzo mocno na sztukę trwałego ozdabiania ciała. Co będzie modne w 2021 roku? Cóż, sądząc po ilości lajków, jaką zbierają tatuaże rzeźb można śmiało powiedzieć, że ten motyw szturmem podbija nie tylko Instagrama ale i serca klientów salonów tatuażu!

Tatuaże rzeźb - dlaczego są tak popularne?

Te dziary to HIT 2021 roku! Dlaczego tatuaże z motywem rzeźb cieszą się takim zainteresowaniem? Można powiedzieć, że ten trend zapoczątkował pewien włoski artysta. Wbrew pozorom wcale nie zajmuje się on dziaraniem zawodowo! Fabio Viale, bo to właśnie o nim mowa, w sposób niezwykle oryginalny łączy sztukę wysoką z tatuażem artystycznym. Włoch tworzy reprodukcje ikonicznych posągów, takich jak “Dawid” czy “Wenus z Milo”, które następnie pokrywa wzorami, inspirowanymi tatuażem japońskim.

Ola Płocidem

Sprawdź portfolio Oli Płocidem na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

Jego wyjątkowe prace zyskują uznanie wśród krytyków sztuki oraz inspirują tatuatorów na całym świecie. Fabio zupełnie zmienia postrzeganie niszy, jaką jest środowisko tatuażu. Nic dziwnego, że za jego przyczyną ten motyw zyskał na popularności. Osoby, decydujące się na tatuaż rzeźby mogą być pewne, że wzór podkreśli ich zamiłowanie do sztuki oraz wrażliwość na estetykę. Jednak wybór modnego wzoru to nie wszystko - trzeba wiedzieć gdzie udać się na tatuaż w Tarnowie lub okolicznych miastach, aby później nie żałować tej decyzji!

Damian Dymas

Sprawdź portfolio Damiana Dymasa na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

Znajdź, zarezerwuj i zrób modny tatuaż

Poszukiwania odpowiedniego tatuażysty to proces czasochłonny. Aby nieco go przyspieszyć stworzyliśmy INKsearch.co. Dzięki tej platformie do rezerwacji sesji tatuażu online, trafisz wprost pod igłę profesjonalisty! I to dziarającego lokalnie! Bez problemu dogadasz szczegóły oraz wpłacisz zadatek, wymagany do potwierdzenia wybranego terminu w salonie tatuażu. Co najlepsze, zrobisz to za pomocą raptem kilku kliknięć!

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Najnowsze trendy w tatuażu - jak umówić się na sesję?

Po wejściu na stronę główną INKsearch.co skorzystaj z dedykowanej wyszukiwarki. Wybierz opcję “Tatuaże&Artyści”, a następnie w rubryce “Wybierz miasto” wpisz: KRAKÓW. Jeśli interesują Cię wyłącznie tatuaże rzeźb, użyj hasztagu #sculpture. Wystarczy, że wpiszesz go w środkowej rubryce. Za pośrednictwemi platformy INKsearch.co znajdziesz najmodniejsze wzory oraz zdolnych tatuażystów - zarówno lokalnie jak i w całej Polsce!

Pamiętaj, że jeśli coś sprawia ci trudność, zawsze możesz skorzystać z pomocy - nasz team rozwieje twoje wątpliwości oraz doradzi do kogo powinieneś się udać, jeśli umawiasz się na sesję po raz pierwszy!

Pomysły na tatuaże rzeźb - wzory i galeria

Wszystkie wzory tatuaży z motywem rzeźby, które widnieją w galerii, zostały wykonane przez artystów, do których możesz umówić się za pośrednictwem INKsearch.co. Zanim jednak zdecydujesz się na rezerwację terminu warto, abyś zapoznał się ze stylami tatuażu. Taka wiedza z pewnością ułatwi ci wybór odpowiedniego tatuatora.

Joanna Strojny

Sprawdź portfolio Joanny Strojny na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

Dawid Szubert

Sprawdź portfolio Dawida Szuberta na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

Urszula Riget

Sprawdź portfolio Urszuli Riget na INKsearch.co i umów się na tatuaż!

inksearch logo

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online