XIII Tarnowski Zjazd Berneńczyków Tarnów w Tricolorze

To taka sympatyczna, psia impreza, na którą warto wpaść — spotkanie miłośników i właścicieli berneńczyków z regionu, pełne spacerów, rozmów i wspólnych zdjęć. Wpadnijcie, jeśli macie ochotę zobaczyć te imponujące, trójkolorowe psy z bliska!
Kiedy i gdzie będzie XIII Tarnowski Zjazd Berneńczyków “Tarnów w Tricolorze”
4 czerwca (czwartek), godz. 12:00 – 6 czerwca (sobota), godz. 22:00
Miejsce: Tarnów/Wał-Ruda
Bilety / opłaty: brak dostępnych informacji. Organizator nie podał szczegółów dotyczących sprzedaży biletów ani opłat.
O XIII Tarnowskim Zjeździe Berneńczyków — czego się spodziewać
To trzydniowe spotkanie skupia właścicieli i sympatyków berneńskich psów pasterskich — atmosfera będzie luźna i towarzyska. Można oczekiwać wspólnych spacerów, możliwości porozmawiania z hodowcami i właścicielami, pozowania do zdjęć oraz wymiany doświadczeń dotyczących pielęgnacji i wychowania tych dużych, przyjaznych psów.
Dla kogo to wydarzenie może być ciekawe?
- Dla właścicieli berneńczyków i osób myślących o adopcji/zakupie.
- Dla rodzin i miłośników dużych ras psów, którzy chcą zobaczyć berneńczyki w akcji.
Kilka praktycznych wskazówek:
- Zabierzcie wodę i coś do jedzenia dla psa oraz woreczki na odchody.
- Upewnijcie się, czy wasz pies jest bezpiecznie zabezpieczony (smycz, kaganiec jeśli wymagany) — na miejscu mogą być duże grupy zwierząt.
- Jeśli potrzebne, sprawdźcie z wyprzedzeniem informacje u organizatora dotyczące regulaminu wydarzenia.
Żadnych konkretnych godzin programowych nie podano w opisie wydarzenia — jeśli szukacie szczegółowego planu atrakcji, warto dopytać organizatorów.
Autor: info_wydarzenia

