Rozpoczął się nowy sezon w czwartej grupie drugiej ligi futsalu mężczyzn. Na inaugurację, grający przed swoimi kibicami Futsal Club Tarnów przegrał 2-4 (1-1) z KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka.

Piłka do futsalu

Mecz rozgrywany w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. Już w 2 min bramkę zdobył bowiem Jakub Szewczyk. Wynik do przerwy ustalony został w 9 min, a autorem wyrównującego trafienia był Krzysztof Bździuła.

Losy spotkania praktycznie rozstrzygnęły się w początkowych minutach drugiej połowy. W 22 i w 23 min na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Jakub Mączyński, a w 27 min czwartą bramkę dla przyjezdnych zdobył Daniel Nowak. Ostatni gol padł w 32 min, kiedy po raz drugi między słupki trafił Jakub Szewczyk. Tarnowianie kończyli to spotkanie w osłabionym składzie, gdyż czerwonymi kartkami ukarani zostali: Jakub Szewczyk (34 min) oraz Adrian Czyż (37 min).

Futsal Club: Adrian Zachara – Adrian Czyż, Piotr Jodłowski, Bartłomiej Krużel, Adrian Ślęzak oraz Michał Boruch, Antoni Klepacki, Adrian Pasek, Mariusz Pawłowski, Kacper Srebro, Albert Stolarz, Jakub Szewczyk.