Jakiego sprzętu potrzebujesz, by dobrze wykonać sesję fotograficzną? Jak ustawić oświetlenie? Czy obróbka zdjęć jest trudna? Na te pytania amatorzy fotografii będą mogli uzyskać odpowiedzi podczas sobotnich (26.11), bezpłatnych warsztatów fotograficznych prowadzonych przez Karolinę Ruszel. Spotkania zostaną podzielone na dwie części. Zapisy już trwają.

Portrety i retusz w stylu fine art – warsztaty

Podczas warsztatów będzie można się dowiedzieć jaki sprzęt jest potrzebny do wykonania sesji w studiu fotograficznym, jak przygotować się do zdjęć i na co zwrócić uwagę, jak ustawić setup oświetleniowy i jak pracować z modelką. Uzupełnieniem tych odpowiedzi będzie druga część spotkania, poświęcona fotografii malarskiej i tajnikom obróbki zdjęć w stylu fine art. Wziąć w nich udział mogą zarówno osoby, które zapoznały się z pierwszą częścią warsztatów jak i te, które znają już podstawy i chcą uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę.

Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona. „Portret w stylu fine art” odbędzie się w godzinach od 10 do 14, a „Retusz w stylu fine art" w godzinach od 14.30 do 15.30.

Zapisy w Biurze Obsługi TCK - tel. 14 6 888 888). Wydarzenie jest częścią przedsięwzięcia „Wrota Kultury”. Projekt „Tarnów – Nowe Spojrzenie” realizowany w ramach Programu Rozwój Lokalny. Sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

(mt)