Według informacji przekazanych przez Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie, od najbliższego poniedziałku, 15 kwietnia zmienią się rozkłady jazdy autobusów linii nr 41 i 239.

W nowym rozkładzie jazdy linii nr 41 przywrócona zostanie m.in. obsługa kursów do przystanku Przemysłowa - Działki, które nie były wykonywane w okresie zimowym. Zmianie ulegnie także układ popołudniowych kursów w dni robocze.

W okresie wakacyjnym nie będzie ponadto zawieszony żaden kurs linii numer 239. Z wnioskiem takim wystąpiła Gmina Tarnów.

Ze szczegółami nowych rozkładów jazdy obu linii zapoznać można się w internetowym rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej, dostępnym pod adresem: http://komunikacja.tarnow.pl/rozklad/0/r/1/t#rozklad

(sm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.