Paweł Chałupka: Życie jest nobelon — nowy program stand-up w Tarnowie

Paweł Chałupka wraca z świeżutkim programem „Życie jest nobelon” i zapowiada wieczór pełen absurdów codzienności — takiej, którą znajdziesz u siebie w kuchni, w sklepie i w myślach o 3 nad ranem. Zarezerwuj sobie wieczór na śmiech i zaskoczenia — to nie będzie zwykły stand-up.
Szczegóły wydarzenia (Paweł Chałupka: Życie jest nobelon)
- Data i godzina: 18 grudnia (czwartek), godz. 19:00
- Miejsce: Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie, ul. Lippóczy’ego 4, Tarnów, Polska
- Bilety dostępne: https://bkb.pl/177244-00266
- Support: występ rozpocznie się od gościa w roli supportu
- Informacje porządkowe:
- Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz wideo.
- Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
- Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
- Nie ma konieczności drukowania biletów — można je okazać w formie elektronicznej.
- Pojawienie się po planowanej godzinie startu oznacza brak gwarancji numeru miejsca z biletu; można zająć miejsce wskazane przez obsługę lub dowolne wolne miejsce na sali.
- Wydarzenie może być nagrywane — biorąc udział wyrażasz zgodę na udostępnienie wizerunku.
Opis wydarzenia
Paweł Chałupka zyskał popularność opowieściami z pracy w gastronomii, ale w nowym programie idzie dalej: to przejażdżka po najdziwniejszych zakamarkach naszej codzienności, czasem szybka, czasem zaskakująco refleksyjna. Jego sceniczny styl łączy szczerość z ironią, a pod pozorem frustracji kryje się nieoczywista wrażliwość — momentami występ wykracza poza klasyczny stand-up i łapie zupełnie nowe tony.
Co warto wiedzieć:
- Dla kogo: dla tych, którzy lubią czarny humor, obserwacje z życia oraz improwizowane odskocznie od rutyny.
- Co zobaczysz: historie z codzienności przefiltrowane przez nietuzinkowy punkt widzenia Pawła oraz energiczny support, który rozgrzeje publiczność przed głównym występem.
Lekko prowokujący, często przewrotny, a przede wszystkim szczery — wieczór z Chałupką może okazać się dokładnie tym, czego potrzeba, by oderwać się od codziennego zgiełku.
Ostatnie Artykuły

Działanie na szkodę spółki (art. 296 k.k.) – kiedy odpowiedzialność karna staje się realna?

Studentka Akademii Tarnowskiej w elicie ogólnopolskiej nagrody samorządów

Dzieci znów zasiądą w filmowym jury i wybiorą zwycięzcę z Maszkaronkiem

Sokół Tarnów prowadzi po dwóch rundach, ale finał w hali jeszcze namiesza

Tarnowska biblioteka wciągnie w rozmowę o wyborach, które robią różnicę
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – MTS Chrzanów 29:24 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – ważne zwycięstwo tarnowian w 26. kolejce](/images/mecz/thumbnails/handball-palac-tarnow-mts-chrzanow-02042026-2924.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – MTS Chrzanów 29:24 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – ważne zwycięstwo tarnowian w 26. kolejce

Tarnowskie drużyny ruszają na trudne wyjazdy, a liderzy nie dadzą miejsca na błąd

Świąteczna legenda znów w ruchu - oszuści celują w seniorów przez telefon

Rysunek wymyka się kartce i trafia do Tarnowa w nowej odsłonie

W kwietniu roboty Tarnowskich Wodociągów zwężą ruch w trzech ulicach

Czereśnie zagrają w Tarnowie koncert dla dzieci, który nie infantylizuje słuchaczy

Na Błotnej skończy się jazda po błocie. Ulica ma dostać chodnik, ścieżkę i światło

Tarnowscy karatecy wrócili z Chorzowa z siedmioma pucharami

