Urząd Miasta Tarnowa: Porażka z outsiderem
Emocjonujący pojedynek zakończony niespodziewaną porażką – tarnowianie ulegli na wyjeździe. Czy to jednorazowa wpadka, czy sygnał ostrzegawczy przed kolejnymi meczami?
  • Futsal Club Tarnów przegrał z KF Stal Mielec 4-2 w meczu 14 kolejki.
  • Pierwsza połowa meczu zakończyła się przewagą tarnowian.
  • Niefortunny autogol i karne przesądziły o losach spotkania.
  • Pomimo przegranej Futsal Club Tarnów zachował szóste miejsce w tabeli.

W czwartkowy wieczór drużyna Futsal Club Tarnów nie zdołała utrzymać prowadzenia i ostatecznie musiała uznać wyższość rywali z Mielca. Spotkanie, które zapowiadało się jako okazja do zgarnięcia kolejnych punktów, przyniosło zawód wielu kibicom. Rozczarowanie wydaje się o tyle większe, że pierwsza połowa meczu była pod kontrolą gości z Tarnowa.

Początek meczu należał do Jakuba Szewczyka, który już w 5. minucie otworzył wynik meczu. Jego determinacja i umiejętności zapowiadały pozytywne zakończenie dla tarnowskiej drużyny. Pomimo wyrównania przez Marcina Mokrzyckiego, to Szewczyk ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik pierwszej połowy na 2-1 dla Futsal Club.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się niefortunnie dla tarnowian. Niespodziewany autogol Bartłomieja Krużla wyrównał stan meczu. Późniejsze trafienia Kamila Miśko, w tym jedno z rzutów karnych, zaważyły na końcowym triumfie Stali Mielec. Chociaż porażka była gorzką pigułką do przełknięcia, to jednak Futsal Club Tarnów nadal utrzymuje się w czołówce tabeli, zajmując szóstą pozycję.

Miejmy nadzieję, że ostatnie spotkanie było jedynie chwilowym załamaniem formy i w nadchodzących meczach tarnowianie ponownie pokażą swoją siłę i determinację w walce o czołowe lokaty w lidze. Bez wątpienia zespół oraz jego wierni kibice nie tracą nadziei na lepsze jutro.

Według informacji z: Urząd Miasta Tarnowa