UM Tarnów: Małopolska Noc Naukowców w Akademii Tarnowskiej
Zgodnie z tradycją, w ostatni piątek września odbędzie się Małopolska Noc Naukowców. Już 29 września o wybuchach i eksperymentach będzie głośno w 10 miastach Małopolski. Jednym z nich będzie Tarnów, a duża część wydarzeń będzie miała miejsce w Akademii Tarnowskiej.
W budynkach i na terenie kampusu AT będzie można tego dnia zapoznać się nie tylko z propozycjami poszczególnych katedr, ale i Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Wojsk Obrony Terytorialnej, Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Zakładów Mechanicznych Tarnów” S.A.
Większość wydarzeń Małopolskiej Nocy Naukowców ma charakter ogólnodostępny, ale na niektóre z nich obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Rozpocznie się ona w czwartek, 21 września o godz. 9. Szczegółowy program oraz informacje dotyczące zapisów dostępne są na stronie www.anstar.edu.pl .
Na stronie tej znaleźć można również program Małopolskiej Nocy Naukowców w instytucjach partnerskich: I Liceum Ogólnokształcącym, II Liceum Ogólnokształcącym, III Liceum Ogólnokształcącym, Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych oraz Zespole Szkół Technicznych.
Urząd Miasta Tarnowa, tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Malopolska-Noc-Naukowcow-w-Akademii-Tarnowskiej
Ostatnie Artykuły

Kalifornijski zespół zatańczy w Mościcach nowoczesny spektakl z europejskiej trasy

Artur Żmijewski przywiezie Cohena na tarnowską scenę podczas wieczoru pamięci

Iskra Tarnów wchodzi w weekend z meczem na szczycie i wyjazdem juniorek

Przelicznik walut – które źródło danych naprawdę pokazuje wiarygodny kurs

Prezydent Tarnowa wraca na żywo i pokaże bieżące sprawy miasta

W foyer tarnowskiego teatru trwa cicha rozmowa o emocjach i twórczym napięciu

Klub „13” przypomni Izabelę Czartoryską i początki polskiego muzeum

Tarnowski futsal kończy sezon we Wrocławiu z rywalem z bezpiecznej pozycji

Przedszkolaki weszły do komisariatu w Tarnowie - motocykl zrobił furorę

Prezydent Tarnowa uspokaja po rosyjskich groźbach i przypomina o bezpieczeństwie

Tarnów na weekend zapełnia się muzyką, teatrem i biegami na Marcince

Tarnów szykuje się na mecz z oławską „siódemką”, która potrafi zaskoczyć

Wojtek Pilichowski wraca do Tarnowa z projektem, który stawia bas na pierwszym planie

