Z trzecim miejscem wrócił Adam Kieroński z rozgrywanego w Węgierskiej Górce siódmego w tym sezonie turnieju Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym. Dla wicedyrektora tarnowskiej Szkoły Podstawowej nr 1 było to drugie podium w tym cyklu GPP. Co ciekawe, pierwsze wywalczył również w Węgierskiej Górce podczas grudniowego 4. Grand Prix Polski.

Adam Kieroński na podium Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym

Rywalizację w kategorii 50-59 lat, Adam Kieroński rozpoczął od trzech zwycięstw grupowych. W pojedynkach tych nie stracił seta, pokonując po 3-0 Marcina Zygmunta z Pszczyny, Remigiusza Breńskiego z Torunia i Zbigniewa Mrozika z Orzesza.

Zmagania w turnieju głównym, tarnowianin rozpoczął od wygranej 3-1 z Jarosławem Żołądkowskim z Białegostoku. W drugiej rundzie pokonał 3-0 Piotra Kowalczyka z Nawojowa Łużyckiego, a w ćwierćfinale zwyciężył w trzech setach Wacława Sucheckiego z Gliwic. Serię zwycięstw Adama Kierońskiego przerwał dopiero rozstawiony z numerem drugim Artur Sawoch z Gorzowa Wielkopolskiego, wygrywając w półfinale 3-0. W pojedynku o trzecią lokatę, nasz reprezentant pokonał natomiast 3-2 (6-11, 11-8, 5-11, 11-6, 11-6) Piotra Szurgota z Starogardu Gdańskiego.