Mecz trampkarzy: MOSiR Bochnia kontra MKS Tarnovia Tarnów

W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie młodzieżowe w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy (grupa Wschodnia). Naprzeciw siebie staną zespoły MOSiR Bochnia i MKS Tarnovia Tarnów. To druga kolejka rozgrywek, w której obie drużyny powalczą o kolejne punkty w lidze.
Podstawowe informacje
- Data i godzina: sobota, 6 września 2025, godz. 10:00–11:30
- Miejsce: Stadion Miejski im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej w Bochni
- Rozgrywka: Małopolska Liga Trampkarzy, grupa Wschodnia — kolejka 2
Organizator
Wydarzenie jest rozgrywane w ramach ligowych obowiązków klubowych; gospodarzem meczu jest MOSiR Bochnia, a jego przeciwnikiem młodzieżowy zespół MKS Tarnovia Tarnów.
Opis spotkania
To spotkanie trampkarzy (kategoria młodzieżowa) ma charakter ligowy i służy rywalizacji punktowej w ramach regionalnych rozgrywek. Mecz zaplanowano na poranne godziny, co sprzyja udziałowi rodzin i lokalnych kibiców. Obie drużyny zmierzą się na stadionie miejskim w Bochni, gdzie gospodarze będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska.
Przydadzą się wygodne stroje i przygotowanie na warunki pogodowe — mecze tej rangi odbywają się zgodnie z terminarzem ligi, a skład drużyn i taktyka zależą od decyzji trenerów. Informacje o ewentualnych transmisjach, biletach czy wejściu dla kibiców nie zostały podane — warto sprawdzić lokalne źródła klubu przed przybyciem na stadion.
Wskazówki dla widzów
- Przybądź wcześniej, jeśli chcesz zająć dobre miejsce na trybunach.
- Zwróć uwagę na komunikaty organizatorów dotyczące wejścia na obiekt i zasad bezpieczeństwa.
- Pamiętaj, że to rozgrywka młodzieżowa — poszanowanie dla zawodników i fair play są szczególnie istotne.
Ostatnie Artykuły

W Olszynach pobiegną całe rodziny. Sportowe święto z darmowym startem

Dwa włamania do lokalu w Tarnowie - policja szybko namierzyła sprawcę

Ołówek chirurga w Hortarze. Nowa wystawa przed nocą muzeów

Deratyzacja to nie formalność. W Tarnowie to obowiązek dla bezpieczeństwa budynków

Konkurs Zielony Tarnów wraca po raz 25. Czas na balkony i ogrody

W tarnowskim teatrze zabrzmią hity wielkiego ekranu. Chór SOLski szykuje wieczór wspomnień

KPO dla kultury w Małopolsce - 465 wsparć, które mają pracować latami

Tarnowska starówka w wersji na żywo - spacer z historykiem

Podejrzana paczka w urzędzie w Ciężkowicach - 40 osób ewakuowano

Tarnowska 76-latka straciła 46 tysięcy po telefonie od fałszywego policjanta

Nowy sprzęt w MCM i szkolenie opiekunów podnoszą poziom opieki

W Tarnowie rusza wsparcie, które ma przerwać domową ciszę

Fundusze, kariery i VR w Tarnowie. Jednego dnia padną konkretne wskazówki

