Niedzielny bazarek na tarnowskiej starówce zaprasza po unikatowe skarby od 9 do 13

W niedzielny poranek tarnowska starówka znów tętni życiem dzięki sierpniowemu bazarkowi, który przyciąga miłośników unikatowych przedmiotów i rękodzieła. To doskonała okazja, by znaleźć coś wyjątkowego i spędzić czas w sercu miasta.
- Nie przegap sierpniowego bazarku na tarnowskiej starówce
- Zgłoś się i wystaw swój towar na bazarku organizowanym przez Radę Osiedla Starówka
Nie przegap sierpniowego bazarku na tarnowskiej starówce
Już w najbliższą niedzielę od godziny 9:00 na tarnowskiej starówce pojawią się lokalni sprzedawcy z różnorodnym asortymentem. Bazarek to wydarzenie, które wpisało się w miejską tradycję i co miesiąc przyciąga mieszkańców oraz turystów szukających oryginalnych rzeczy.
Wśród oferowanych produktów znajdziemy zarówno drobne bibeloty, jak i płyty, książki czy świeczki. Nie brakuje też talerzy i ubrań – wszystko to często powstaje ręcznie lub pochodzi z unikatowych kolekcji, których nie spotkamy nigdzie indziej.
Zgłoś się i wystaw swój towar na bazarku organizowanym przez Radę Osiedla Starówka
Jeśli masz ochotę zaprezentować swoje wyroby lub rzeczy na sprzedaż, możesz zgłosić się mailowo pod adresem [email protected]. Organizatorami wydarzenia są członkowie Rady Osiedla Starówka, którzy dbają o sprawną organizację i przyjazną atmosferę.
Bazarek będzie czynny do godziny 13:00, więc warto zaplanować sobie poranek na spacer po tarnowskiej starówce i odkrywanie prawdziwych perełek od lokalnych sprzedawców.
(mt)
Na podst. Urząd Miasta w Tarnowie
Ostatnie Artykuły

W Grabówce szykuje się lekcja, która może dodać pewności na co dzień

Fotografie z Charkowa wracają do Tarnowa i odsłaniają historię ukrywaną pół wieku

Siedem słów, które ściągnęły do CSM większe zainteresowanie niż zakładano

W tarnowskim planetarium rusza kosmiczna podróż dla najmłodszych odkrywców

Quadami i crossami w las - mieszkańcy Ciężkowic alarmują coraz głośniej

Tarnowskie derby pod dyktando Iskry, a Tarnovia wraca do czołówki

Agatha Christie w bibliotece – klub literacki sięga po mistrzynię kryminału

Radość w Klikowej - biblioteka na chwilę zamieni się w lekcję emocji

Rodzinne tropy wracają do Tarnowa - biblioteka otwiera genealogiczne śledztwo
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – CMC VIRTU VIRET Zawiercie 30:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – ważne zwycięstwo gospodarzy w 22. kolejce](/images/mecz/thumbnails/handball-palac-tarnow-cmc-virtu-viret-zawiercie-11042026-3027.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – CMC VIRTU VIRET Zawiercie 30:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – ważne zwycięstwo gospodarzy w 22. kolejce

Szlacheckie archiwa wracają do Tarnowa na wykład o rodzinnych tropach

Tarnów jedzie na derby bez stawki, ale z rachunkiem za pierwsze spotkanie

Animacja wraca do Kina Millenium z dwoma wieczorami pełnymi krótkich filmów

