Targi terrarystyczne w Tarnowie odkryj fascynujący świat gadów!

Już wkrótce Tarnów stanie się stolicą egzotycznych zwierząt! Targi Exoticarium przyciągną miłośników terrarystyki, którzy pragną odkryć fascynujący świat gadów i płazów. To wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 2 marca, w hali widowiskowo-sportowej Akademii Tarnowskiej.
- Tarnów zaprasza na niezwykłe targi terrarystyczne
- Co zobaczyć na targach? Egzotyka na wyciągnięcie ręki!
Tarnów zaprasza na niezwykłe targi terrarystyczne
Miłośnicy egzotycznych stworzeń z pewnością nie mogą przegapić nadchodzących targów Exoticarium. Wydarzenie to odbędzie się w sercu Tarnowa, w hali widowiskowo-sportowej Akademii Tarnowskiej, gdzie od godziny 10 do 16 będzie można podziwiać różnorodne gatunki zwierząt. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym unikalne okazy ze Stanów Zjednoczonych.
Co zobaczyć na targach? Egzotyka na wyciągnięcie ręki!
W programie targów znajdą się między innymi: psychoaktywna ropucha koloradzka, biczykoodwlokowce oraz pająki i skorpiony z pustyni Arizony. To doskonała okazja, aby poznać różnorodność gatunków takich jak węże, żaby czy skolopendry. Organizatorzy zapewniają, że każdy miłośnik terrarystyki znajdzie coś dla siebie!
Nie czekaj i już teraz zaplanuj swoją wizytę na targach Exoticarium. To wydarzenie to nie tylko szansa na poszerzenie wiedzy o terrarystyce, ale także doskonała okazja do spotkania innych pasjonatów egzotycznych zwierząt. Do zobaczenia w Tarnowie!
Opierając się na: UM Tarnów
Ostatnie Artykuły

Tarnowska starówka w wersji na żywo - spacer z historykiem

Podejrzana paczka w urzędzie w Ciężkowicach - 40 osób ewakuowano

Tarnowska 76-latka straciła 46 tysięcy po telefonie od fałszywego policjanta

Nowy sprzęt w MCM i szkolenie opiekunów podnoszą poziom opieki

W Tarnowie rusza wsparcie, które ma przerwać domową ciszę

Fundusze, kariery i VR w Tarnowie. Jednego dnia padną konkretne wskazówki

Monika Śliwińska w Tarnowie. Wieczór z Wyspiańskim i Młodą Polską

Z kanapy na Kaukaz. W Tarnowie padną opowieści z rowerowej wyprawy do Czeczenii

Rowerzyści znów usiądą do stołu. Tarnów sprawdzi, co działa na trasach

Cztery starty i cztery zwycięstwa łuczników Brygady Vrihedd

Azoty i kolej w centrum rozmów. W Tarnowie padły mocne deklaracje

Cztery seanse pod gołym niebem. TNF wyprowadza kino w miasto

Metal i Iskra wygrywają. Tarnowskie zespoły miały mieszany weekend

