Ostatni mecz sezonu: Iskra Tarnów walczy o awans do II ligi w Boguchwale
W najbliższą niedzielę, 16 czerwca, piłkarki TS Iskra Tarnów zagrają swój ostatni mecz w tym sezonie ligowym. Spotkanie z Izolatorem Boguchwała może być kluczowe dla ich awansu do drugiej ligi.
  1. Ostatni mecz w sezonie ligowym dla TS Iskra Tarnów.
  2. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca o godzinie 12:00.
  3. Wygrana zapewni awans do drugiej ligi.
  4. Izolator Boguchwała ma za sobą udaną rundę rewanżową.

Piłkarki TS Iskra Tarnów zakończą sezon ligowy meczem przeciwko Izolatorowi Boguchwała. Spotkanie zaplanowane jest na niedzielę, 16 czerwca, o godzinie 12:00. Wygrana w tym meczu zagwarantuje tarnowiankom awans do drugiej ligi, niezależnie od innych wyników.

Izolator Boguchwała, zajmujący obecnie czwarte miejsce w tabeli, z pewnością nie odda punktów bez walki. Choć mają oni o 16 punktów mniej niż zespół prowadzony przez Michała Jarząba i Jacka Ćwika, na własnym boisku przegrali tylko trzy razy w tym sezonie. Zremisowali 1-1 z Iskrą Brzezinka oraz doznali porażek 1-6 z Football Success Academy i 0-3 z UKS Wisła Kraków.

Wiosna była dla zawodniczek z Boguchwały bardzo udana. Pomimo początkowych porażek z zespołami z Krakowa (0-5 z FSA na wyjeździe i 0-3 z UKS Wisła u siebie), w kolejnych ośmiu spotkaniach zdobyły komplet punktów. W tych meczach strzeliły 39 bramek, tracąc zaledwie pięć.

W ostatnim meczu rundy jesiennej, który odbył się w Woli Rzędzińskiej, TS Iskra Tarnów pewnie pokonały Izolator 4-0. Wynik spotkania otworzyła Zuzanna Wróbel w 8. minucie. W końcówce pierwszej połowy na listę strzelczyń wpisały się Natalia Olchawska (35 min) oraz Milena Michałek (40 min). W drugiej połowie raz jeszcze dała o sobie znać Zuzanna Wróbel, ustalając wynik na 4-0 w 78. minucie.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do śledzenia tego emocjonującego spotkania, które może przynieść tarnowiankom upragniony awans do wyższej ligi.