Wakacyjne warsztaty dla dzieci w BWA: zapisy na lipiec i sierpień
Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza dzieci na wyjątkowe warsztaty artystyczne w Pałacyku Strzeleckim. W ramach "Lata w BWA" najmłodsi będą mieli okazję odkryć świat abstrakcji poprzez kreatywne i ekologiczne projekty. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach: na początku lipca oraz w drugiej połowie sierpnia.
  1. Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat.
  2. Terminy: 8-12 lipca i 19-23 sierpnia.
  3. Opłata za pięć dni: 100 zł.
  4. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 606 146 520.

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie organizuje wakacyjne warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia będą miały miejsce w Pałacyku Strzeleckim przy ul. Słowackiego 1, w godzinach 10:00-11:30.

Warsztaty "Lato w BWA" odbędą się w dwóch terminach: od 8 do 12 lipca oraz od 19 do 23 sierpnia. Opłata za pięć dni wynosi 100 złotych i jest płatna z góry przelewem. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Można ich dokonać, wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer telefonu 606 146 520.

Tegorocznym tematem przewodnim będzie abstrakcja. Organizatorzy zachęcają dzieci do twórczej zabawy kolorem, przypominając, że "czarny i biały to też kolory". W programie przewidziano wiele ciekawych aktywności, takich jak tworzenie prac bez sensu, doniczek, obrazów z nitki bez użycia igły oraz wyklejanie i zaklejanie różnych materiałów. Wszystko to w duchu ekologii, z wykorzystaniem materiałów naturalnych oraz z recyklingu.

Jak twierdzą organizatorzy, "lato i wakacje to doskonały czas na najbardziej abstrakcyjne realizacje!" To doskonała okazja, by dzieci mogły rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, jednocześnie ucząc się o ekologii i zrównoważonym rozwoju.


Na podstawie: UM Tarnów