Kierowca zespołu pojazdów (tira) nie zastosował się do znaków ograniczających wysokość pojazdu, co spowodowało częściowe zablokowanie ulicy Tuchowskiej w Tarnowie.

Wczoraj wieczorem kierowca zestawu pojazdów nie przypuszczał, że na kilka godzin zablokuje wąską ulicę Tuchowską w Tarnowie. Zignorował znaki informujące o dopuszczalnej wysokości pojazdów i kontynuował jazdę w kierunku Tuchowa. Niestety drugi most okazał się za niski i zestaw utknął, blokując tym samym jeden pas jezdni w kierunku Tuchowa. Kierowcy małych samochodów osobowych z trudem przejeżdżali obok zaklinowanej ciężarówki. Z pomocą przyszli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, którzy przy pomocy ciężkiego sprzętu wyciągnęli zakleszczonego Mercedesa. Roztargniony kierowca obywatel Gruzji został ukarany mandatem karnym za niestosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Utrudnienia na ulicy Tuchowskiej trwały kilka godzin.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.