Kino plenerowe w Tarnowie zaprasza na darmowy seans filmu Konklawe pod chmurką

Wakacyjne wieczory w Tarnowie nabierają filmowego blasku! Już wkrótce mieszkańcy będą mogli za darmo uczestniczyć w wyjątkowych pokazach pod gołym niebem, które łączą relaks z kulturą i aktywnością fizyczną.
- Tarnów zaprasza na kino pod gwiazdami nad Kantorią
- Letnie kino i rodzinne atrakcje w Tarnowie
Tarnów zaprasza na kino pod gwiazdami nad Kantorią
Już 19 lipca o godzinie 20.30 na plaży Kantorii rozpocznie się pierwsza projekcja tegorocznej edycji Tarnowskiego Kina Plenerowego. Na wielkim ekranie pojawi się film „Konklawe”, który zdobył Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany – to doskonała okazja, by zobaczyć produkcję docenioną przez krytyków i publiczność. Przed seansem organizatorzy zaplanowali dla uczestników energetyczne zajęcia z zumby, które rozpoczną się o godzinie 19. To świetna propozycja, aby rozruszać ciało i przygotować się na wieczór pełen emocji.
Letnie kino i rodzinne atrakcje w Tarnowie
Drugi seans odbędzie się 30 sierpnia i będzie to familijny hit „Looney Tunes. Porky i Daffy ratują świat”. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą spędzić czas z dziećmi na świeżym powietrzu, ciesząc się klasycznymi bohaterami kreskówek. Organizatorzy zachęcają, by na pokaz zabrać ze sobą koce, przekąski oraz środki przeciw komarom – dzięki temu każdy wieczór stanie się komfortowy i przyjemny.
Tarnowskie Kino Plenerowe to nie tylko rozrywka, ale także szansa na integrację i wspólne spędzenie czasu w pięknym otoczeniu nad brzegiem Kantorii. Warto skorzystać z tej wyjątkowej oferty i doświadczyć magii kina pod rozgwieżdżonym niebem!
Na podstawie: Urząd Miasta
Ostatnie Artykuły

Prezydent Tarnowa uspokaja po rosyjskich groźbach i przypomina o bezpieczeństwie

Tarnów na weekend zapełnia się muzyką, teatrem i biegami na Marcince

Tarnów szykuje się na mecz z oławską „siódemką”, która potrafi zaskoczyć

Wojtek Pilichowski wraca do Tarnowa z projektem, który stawia bas na pierwszym planie

Brandstaetter jako pretekst do rozmowy o decyzjach, które ważą na codzienności

Tarnowskie maszkarony ożyją na scenie biblioteki przy Romanowicza

Zasnął na pasie awaryjnym autostrady - wynik alkomatu zwalił z nóg

Bajkowa lekcja w Klikowej - przedszkolaki ruszą na przygodę z książką

Polityka, tajemnice i śmiech na scenie w Mościcach

W Arenie Jaskółka znów zabrzmi ręczna – piąty memoriał ściąga 13 drużyn

Jazz, Hendrix i dyplom w Tarnowie. Mikołaj Skórka zagra recital w sali koncertowej

Na Mickiewicza piesza trafiła do szpitala, a potem doszło do drugiego zdarzenia

Tarnowskie żonkile przypomną o powstaniu, pamięci i geście Marka Edelmana

