Spotkanie z Martyną Zgłobisz o psich potrzebach i budowaniu relacji z psem

Jak zrozumieć swojego psa i poprawić z nim relacje? Już 30 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu odbędzie się wyjątkowe spotkanie z ekspertką, które odmieni spojrzenie na potrzeby czworonogów!
- Spotkanie z Martyną Zgłobisz w olkuskiej bibliotece przy ul. Krakowskiej
- Co warto wiedzieć o potrzebach psów i ich zachowaniu w Olkuszu
- Martyna Zgłobisz – pasja i doświadczenie w służbie psom z Olkusza
Spotkanie z Martyną Zgłobisz w olkuskiej bibliotece przy ul. Krakowskiej
W środę, 30 lipca o godzinie 17:00 w Czytelni Czasopism Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Krakowskiej 4 mieszkańcy Olkusza będą mieli okazję uczestniczyć w inspirującym wydarzeniu poświęconym psom. Martyna Zgłobisz – behawiorystka i trenerka psów – podzieli się swoją wiedzą na temat tego, co naprawdę sprawia, że nasi czworonożni przyjaciele czują się szczęśliwi i bezpieczni.
To spotkanie to doskonała szansa dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą lepiej zrozumieć emocje i potrzeby swoich pupili. Martyna wyjaśni, jak rozpoznawać sygnały wysyłane przez psy na co dzień oraz jak budować relację opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
Co warto wiedzieć o potrzebach psów i ich zachowaniu w Olkuszu
Podczas wykładu „(Nie)pieskie życie, czyli co nasze psy potrzebują do szczęścia” uczestnicy dowiedzą się, że psy mają nie tylko potrzeby fizyczne, ale także społeczne i emocjonalne. To właśnie te ostatnie często decydują o tym, czy pies jest spokojny i zrównoważony.
Martyna Zgłobisz zwróci uwagę na wpływ otoczenia na samopoczucie psa oraz przedstawi metody zapobiegania problemom behawioralnym. Dzięki temu każdy właściciel będzie mógł lepiej zadbać o komfort swojego pupila i uniknąć nieporozumień wynikających z braku komunikacji.
Ekspertka podkreśla znaczenie codziennych sygnałów wysyłanych przez psy, które często pozostają niezauważone, a są kluczem do głębszego porozumienia między człowiekiem a zwierzęciem.
Martyna Zgłobisz – pasja i doświadczenie w służbie psom z Olkusza
Martyna to nie tylko certyfikowana opiekunka zwierząt domowych i instruktorka prewencji pogryzień, ale przede wszystkim osoba, która w swojej pracy stawia na empatię i indywidualne podejście do każdego psa. Szczególnie bliskie są jej tematy związane z dobrostanem oraz komunikacją opartą na wzajemnym szacunku.
Prywatnie Martyna jest miłośniczką amstaffów oraz psiaków w starszym wieku, co dodatkowo wzbogaca jej doświadczenie i pozwala lepiej rozumieć różnorodne potrzeby czworonogów.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wartościowym spotkaniu – to inwestycja w lepsze życie Waszych pupili!
Na podstawie: Urząd Miasta
Ostatnie Artykuły

Kalifornijski zespół zatańczy w Mościcach nowoczesny spektakl z europejskiej trasy

Artur Żmijewski przywiezie Cohena na tarnowską scenę podczas wieczoru pamięci

Iskra Tarnów wchodzi w weekend z meczem na szczycie i wyjazdem juniorek

Przelicznik walut – które źródło danych naprawdę pokazuje wiarygodny kurs

Prezydent Tarnowa wraca na żywo i pokaże bieżące sprawy miasta

W foyer tarnowskiego teatru trwa cicha rozmowa o emocjach i twórczym napięciu

Klub „13” przypomni Izabelę Czartoryską i początki polskiego muzeum

Tarnowski futsal kończy sezon we Wrocławiu z rywalem z bezpiecznej pozycji

Przedszkolaki weszły do komisariatu w Tarnowie - motocykl zrobił furorę

Prezydent Tarnowa uspokaja po rosyjskich groźbach i przypomina o bezpieczeństwie

Tarnów na weekend zapełnia się muzyką, teatrem i biegami na Marcince

Tarnów szykuje się na mecz z oławską „siódemką”, która potrafi zaskoczyć

Wojtek Pilichowski wraca do Tarnowa z projektem, który stawia bas na pierwszym planie

