Dominik Wójcik z TTSK K-Team trzecim na podium Rok Cup w Toruniu

Dominik Wójcik z Tarnowa błysnął w Toruniu, zdobywając miejsce na podium w prestiżowych zawodach kartingowych Rok Cup Poland. Jego walka o czołowe lokaty przyciągnęła uwagę kibiców i potwierdziła, że młody kierowca ma przed sobą świetlaną przyszłość!
- Wyścigi kartingowe w Toruniu z udziałem tarnowskiego talentu
- Tarnów może być dumny z osiągnięć młodego kierowcy kartingowego
Wyścigi kartingowe w Toruniu z udziałem tarnowskiego talentu
Tarnowski zawodnik Dominik Wójcik pokazał klasę podczas drugiej rundy Rok Cup Poland, która odbyła się w Toruniu. Choć początek rywalizacji nie był dla niego łatwy kwalifikacje zakończył na 17. miejscu to już w kolejnych wyścigach zaprezentował się znakomicie. W dwóch pierwszych startach stanął na podium, zajmując trzecie oraz drugie miejsce, co było wyraźnym sygnałem jego determinacji i umiejętności.
W trzecim wyścigu Dominik miał trudniejszy moment, finiszując na ósmej pozycji, jednak szybko się podniósł i w ostatnim starcie ponownie zameldował się na medalowej lokacie, kończąc rywalizację na trzecim miejscu.
Tarnów może być dumny z osiągnięć młodego kierowcy kartingowego
Dzięki solidnym wynikom w Toruniu, Dominik Wójcik uplasował się na trzecim miejscu klasyfikacji generalnej drugiej rundy Rok Cup Poland w kategorii Mini Rok. Po dwóch rozegranych rundach zajmuje wysoką, czwartą pozycję w całym cyklu. To znakomity prognostyk dla młodego sportowca i jego klubu TTSK K-Team Tarnów.
Jego występ to nie tylko powód do dumy dla miasta, ale także inspiracja dla innych młodych adeptów motorsportu, którzy marzą o sukcesach na torze. Z takim zapałem i talentem Dominika możemy spodziewać się jeszcze wielu emocjonujących chwil na kartingowych trasach.
Źródło: Urząd Miasta w Tarnowie
Ostatnie Artykuły

Transparenty i bandaże w Piwnicach TCK - wieczór Pracowni Piosenki

Tarnów znów wejdzie do filmowej ekstraklasy. Jubileusz tuż za rogiem

Krew potrzebna od rana. Mobilny punkt stanie przy Domu Kultury Westerplatte

Sebastian Curyło w Tarnowie. Mistrz nożyczek spotka się z czytelnikami

Tarnowskie dyplomy w jednym kadrze - Misz Masz łączy grafikę z modą

Klub Literacki “17” wraca na Westerplatte. Tarnów szykuje książkowe popołudnie

Angielski przez zabawę wraca do Filii nr 18 i kusi najmłodszych

Sienkiewicz wraca do Tarnowa - w bibliotece padną pytania o jego dziś

Tarnowska biblioteka otwiera się na całe miasto - od Andrusza po Pegasusa

Florkowscy w Tarnowie o Krakowie, który ma też lokalny adres
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SMS ZPRP II Kielce 30:31 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – minimalna porażka tarnowian u siebie](/images/mecz/thumbnails/handball-palac-tarnow-sms-zprp-ii-kielce-25042026-3031.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SMS ZPRP II Kielce 30:31 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – minimalna porażka tarnowian u siebie

Tarnowskie autografy trafią do biblioteki i odsłonią pół wieku pasji

Telefon z legendą kosztował tarnowską seniorkę fortunę i skończył się aresztem

