Rozmarzone poranki z filmem Niesamowite przygody skarpetek” w Marzeniu

Już w najbliższą sobotę mieszkańcy będą mieli szansę na wyjątkowe przeżycie! Odbędzie się premierowy pokaz Niesamowitych przygód skarpetek”, który z pewnością zachwyci najmłodszych widzów.
- Premierowy pokaz w kinie Marzenie w Trzebini
- Animacje i zabawy dla najmłodszych przed seansem
Premierowy pokaz w kinie Marzenie w Trzebini
W sobotę, 12 kwietnia, kino Marzenie w Trzebini zaprasza na niezwykłe wydarzenie dla dzieci. W ramach cyklu Rozmarzone poranki odbędzie się pokaz filmu Niesamowite przygody skarpetek”, który jest adaptacją popularnej książki Justyny Bednarek. Film składa się z kilku uroczych odcinków, które przeniosą małych widzów w świat pełen przygód i zabawnych sytuacji.
Animacje i zabawy dla najmłodszych przed seansem
Przed rozpoczęciem seansu przewidziano 20 minut gier i animacji, które poprowadzi doświadczony animator. To doskonała okazja, aby dzieci mogły spędzić czas w radosnej atmosferze i przygotować się na filmowe emocje. Bilety można nabyć zarówno w kasie kina, jak i online, więc warto zadbać o rezerwację już teraz!
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na wspólne spędzenie czasu z rodziną i odkrycie fascynującego świata skarpetek! Czekamy na Was w kinie Marzenie!
Opierając się na: UM Tarnów
Ostatnie Artykuły

Grill i dmuchańce połączą pokolenia na osiedlowym pikniku w Tarnowie

Piknik ogrodniczy wraca do Sanguszków z rocznicą i biegiem w tle

Tarnów wsiada na rower. Został tydzień na trening przed wielką rywalizacją

W tarnowskiej bibliotece rusza rozmowa o domu, który może zmienić czyjeś życie

Krakowska przewodniczka zadebiutuje w Tarnowie tomikiem pełnym emocji

Tarnowscy wspinacze zdobyli w Bytomiu dziesięć medali Pucharu Polski

Majowy targ w Tarnowie. Lokalne smaki wracają na Giełdową

Pchli targ wraca do Mościc. W niedzielę pojawią się rośliny i rzeczy z drugiej ręki

Motocyklowe otwarcie sezonu przesunięte. Pogoda zmieniła plan

Liga 2P wchodzi do głosowania. 24 turnieje czekają na młodzież

W Olszynach pobiegną całe rodziny. Sportowe święto z darmowym startem

Dwa włamania do lokalu w Tarnowie - policja szybko namierzyła sprawcę

Ołówek chirurga w Hortarze. Nowa wystawa przed nocą muzeów

