Rusza druga edycja warsztatów malarskich dla dzieci i młodzieży w Tarnowie

Biblioteka Pedagogiczna przy ul. Nowy Świat 30 zaprasza na kolejną edycję warsztatów malarskich dla młodych talentów. To doskonała okazja, by odkryć i rozwijać swoje umiejętności artystyczne pod okiem doświadczonej artystki.
- Warsztaty malarskie dla dzieci i młodzieży
- Program warsztatów i cele
- Zapisy i dodatkowe informacje
Warsztaty malarskie dla dzieci i młodzieży
Wakacje to idealny czas na rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Biblioteka Pedagogiczna organizuje drugą edycję warsztatów malarskich Malować każdy może… skierowanych do dzieci i młodzieży powyżej 10 roku życia. Zajęcia odbędą się od 29 lipca do 9 sierpnia, w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach od 9:00 do 12:00. Warsztaty poprowadzi Lena Kovalenko, ukraińska artystka i absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Program warsztatów i cele
Warsztaty będą odbywać się zarówno w plenerze, jak i w siedzibie biblioteki. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw malarstwa, rozwinąć swoje umiejętności artystyczne oraz poznać nowych przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały, a liczba miejsc jest ograniczona, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika.
Zapisy i dodatkowe informacje
Zapisy na warsztaty są przyjmowane mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 14 621 73 90, najpóźniej na dzień przed planowanymi zajęciami. Można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach lub w całym cyklu. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej biblioteki.
Organizatorzy zachęcają do udziału, podkreślając, że to niezwykła szansa na rozwój kreatywności w przyjaznej atmosferze. Jeśli chcesz spędzić wakacje w twórczy sposób i poznać tajniki malarstwa, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!
Autor: krystian