Gimnastyka Słowiańska dla kobiet w piątek na Kantorii
Zapraszamy wszystkie panie na wyjątkowe zajęcia gimnastyczne na świeżym powietrzu. Już w najbliższy piątek na Kantorii odbędzie się spotkanie z Gimnastyką Słowiańską, prowadzone przez Marzenę Nowosad. To doskonała okazja, by połączyć ruch na świeżym powietrzu z relaksem i integracją.
  1. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 18 na Kantorii.
  2. Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy.
  3. Prosimy o zabranie wygodnego stroju, koca lub maty oraz przekąsek.
  4. W razie niepogody wydarzenie zostanie przesunięte na kolejny piątek.

W piątkowy wieczór, o godzinie 18, na Kantorii odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Gimnastyką Słowiańską. Marzena Nowosad, specjalistka w tej dziedzinie, poprowadzi zajęcia, które pozwolą uczestnikom na aktywny relaks i poznanie tajników tej formy gimnastyki. Spotkanie jest organizowane przez Wspó-dzielnię i odbywa się w ramach inicjatyw promujących zdrowy styl życia.

Organizatorzy zachęcają do przyjścia w wygodnym stroju sportowym oraz do zabrania koca lub maty. Po godzinnych ćwiczeniach w klimacie piknikowym będzie okazja do wspólnego odpoczynku i rozmów. Można również przynieść ze sobą przekąski, aby umilić sobie czas spędzony na świeżym powietrzu.

„Przyjdźcie w wygodnym stroju, z kocem lub matą i wspólnie zakosztujmy aktywnego relaksu, przyjemnego ruchu i prawidłowego, swobodnego oddechu, który jest niezwykle ważny dla ciała” – pisze organizator Wspó-dzielnia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych wymagane są wcześniejsze zapisy. W razie niepogody, spotkanie zostanie przesunięte na kolejny piątek, więc warto śledzić aktualności na stronie organizatora.

To doskonała okazja, aby połączyć ruch na świeżym powietrzu z relaksem i integracją. Zapraszamy wszystkie panie do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!


Źródło: UM Tarnów