Spotkanie
W najbliższy czwartek mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu „Tarnowianie w Indiach”. Wydarzenie odbędzie się w sali klubowej Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” przy ul. Żydowskiej 20. Początek prelekcji zaplanowano na godzinę 16:30, a wstęp jest wolny.
  1. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca o godz. 16:30.
  2. Miejsce: sala klubowa Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej”.
  3. Prelekcję wygłoszą Janusz Foszcz i ks. Robert Piechnik.
  4. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zarząd Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” Koło Grodzkie nr 11 serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie „Tarnowianie w Indiach”. To wyjątkowa okazja, by posłuchać opowieści Janusza Foscza i księdza Roberta Piechnika, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami z podróży do Indii.

Prelekcja odbędzie się w sali klubowej siedziby Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” przy ul. Żydowskiej 20 na pierwszym piętrze. Start wydarzenia o godzinie 16:30. Wstęp jest wolny, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej dostępnym dla mieszkańców.

Jeśli macie pytania dotyczące spotkania, możecie uzyskać więcej informacji, dzwoniąc pod numery telefonów: 694 893 926 lub 14 655 43 52. Można także napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Wg inf z: Urząd Miasta w Tarnowie