Śmiertelny wypadek motocyklisty w Czermnej: 23-latek zginął na miejscu
W niedzielne popołudnie doszło do tragicznego wypadku w Czermnej, w wyniku którego zginął 23-letni motocyklista z województwa podkarpackiego. Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, młodego mężczyzny nie udało się uratować.
  1. Śmiertelny wypadek motocyklisty w Czermnej.
  2. 23-letni mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem.
  3. Służby ratunkowe nie zdołały uratować poszkodowanego.
  4. Postępowanie wyjaśniające prowadzi tarnowska Policja.

W niedzielę po południu na drodze w Czermnej doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 23-letni motocyklista. Młody mężczyzna, mieszkaniec województwa podkarpackiego, na jednym z zakrętów stracił panowanie nad swoim jednośladem, uderzył w krawężnik, a następnie w ogrodzenie posesji. Pomimo udzielonej pierwszej pomocy, mężczyzna zmarł na miejscu.

O zdarzeniu poinformowano tarnowską Policję poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z Tuchowa oraz funkcjonariuszy ruchu drogowego z Tarnowa. Pierwsze informacje wskazywały, że motocyklista jechał sam i stracił kontrolę nad pojazdem, co doprowadziło do jego przewrócenia się.

Jako pierwsi na miejsce przybyli strażacy ochotnicy oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety, mimo ich szybkiej interwencji, obrażenia odniesione przez młodego mężczyznę okazały się śmiertelne. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sporządzili dokumentację, która pomoże ustalić dokładne okoliczności wypadku.

Ciało motocyklisty zostało przewiezione do Zakładu Patomorfologii tarnowskiego szpitala, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci. Droga w Czermnej była całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego na czas wykonywania niezbędnych czynności dochodzeniowych. Na miejscu wypadku pracował zespół dochodzeniowo-śledczy pod nadzorem prokuratora rejonowego z Tarnowa.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, wspierani przez biegłego z zakresu wypadków komunikacyjnych. Wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą dokładnie analizowane, aby ustalić przyczyny i przebieg wypadku.


Według informacji z: Policja Tarnów