Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu tarnowskiej komendy Policji prowadzi czynności w sprawie potrącenia pieszego przez kierującego bmw. Do wypadku doszło 24.11. br. w Tarnowie na ulicy Szkotnik obok stacji paliw Circle.

W piątek 24 października 2023 roku około godziny 21:45 w Tarnowie na ul. Szkotnik przy rondzie obok stacji paliw Circle doszło do potrącenia pieszego. 33-letni mężczyzna został potrącony przez kierującego samochodem osobowym bmw i upadł na chodnik i uderzył głową w przydrożny słupek. Został przewieziony do szpitala, gdzie trafił na oddział intensywnej opieki medycznej

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer 47 831 12 22, alarmowy 112 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.