W samym 2020 roku Polska wydała na inwestycje budowlane 7,4% PKB. To uplasowało nasz kraj na drugim miejscu w Unii Europejskiej. Ustępujemy jedynie Finlandii. Co to oznacza dla Ciebie? Zleceń budowlanych Ci nie zabraknie. Śmiało zatem stawaj do przetargów i wygrywaj realizację inwestycji budowlanych. Tylko, czy zaopatrzyłeś już swój park maszynowy w odpowiednie sprzęty budowlane? Bez nich nie ruszysz z budową!

Zainwestuj we własne maszyny budowlane — zyskasz prestiż, komfort i zapewnisz bezpieczeństwo pracownikom

Sprzedaż maszyn budowlanych — z Chorzowa szybko dojedziesz do Lifton Polska!

Zakup czy wynajem maszyn budowlanych? Oto jest pytanie! Jeśli chcesz podnieść prestiż swojego przedsiębiorstwa budowlanego, a także zapewnić komfort i bezpieczeństwo swoim pracownikom, postaw na nowe sprzęty na plac budowy. Maszyny budowlane renomowanych marek takich jak Maruyama, Husqvarna, Amman, Auro Shatal ma ofercie firma Lifton Polska. Prowadzi ona sprzedaż maszyn budowlanych. Z Chorzowa masz już tam blisko! Właściciele Lifton Polska doskonale wiedzą, że nie brakuje inwestycji budowlanych na Górnym Śląsku. W samym Chorzowie powstaje „zielone osiedle” przy ulicy Targowej. Jednak budynki wzniosą się na terenie już zabetonowanym tam, gdzie wcześniej mieścił się Ośrodek Postępu Technicznego. Ponadto w Chorzowie, tuż przy granicy z Siemianowicami Śląskimi, powstaną nowe mieszkania. Plany inwestycyjne uwzględniają także rewitalizację Parku Śląskiego i znanego kąpieliska „Fala”. Deweloperskie inwestycje przewidują budowę apartamentowców, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Jak więc widzisz, serce Górnego Śląska nieustannie się rozwija. Chcesz mieć w owym rozwoju swój udział?

Wygraj przetarg na realizację inwestycji budowlanych!

Masz szansę zrealizować wiele inwestycji budowlanych w Chorzowie. Tylko najpierw stań do przetargów! Sprzedaż maszyn budowlanych, jaką prowadzi Lifton Polska to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które podejmują się wykonania zleceń budowlanych.

Kiedy zakupisz maszyny budowlane czołowych producentów, przekonasz kontrahentów, aby wybrali Twoją firmę. Dzięki nowym maszynom budowlanym Twoje przedsiębiorstwo zyska prestiż i renomę. W oczach współpracowników staniesz się bardziej wiarygodny.

Zaufaj firmie z ogromnym doświadczeniem na rynku

Firma Lifton Polska od ponad 30 lat prowadzi sprzedaż maszyn budowlanych. Z Chorzowa do Zabrza (gdzie mieści się sklep Lifton) masz już naprawdę blisko. Lifton Polska w ciągu swojego wieloletniego istnienia na rynku sprzedała setki maszyn i sprzętów budowlanych. Ponadto wykonała tysiące napraw i przeglądów technicznych.

Kiedy kupujesz urządzenia budowlane, postaw na firmę o ugruntowanej pozycji, taką jak Lifton Polska. Specjaliści, którzy w niej pracują, nieustannie sprawdzają stan maszyn pod kątem parametrów ustalonych przez producenta. Sprzedaż maszyn budowlanych zobowiązuje do tego, aby sprowadzać sprzęt z całego świata. Lifton Polska jest dystrybutorem przodujących marek. Kupując u nich sprzęt na plac budowy, inwestujesz w szybką pracę, komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników.

Nie przeciągaj struny, czyli szybka realizacja inwestycji budowlanej dzięki wysokiej klasy sprzętom

Kiedy podejmujesz się wykonania inwestycji budowlanej, masz na to określony czas. Tylko bywa tak, że z różnych powodów ulega on wydłużeniu. Prace na placu budowy nie idą tak szybko, jakbyś chciał a liczne awarie i usterki wprowadzają chaos.

Kupując nowe maszyny budowlane, zwiększasz szybkość robót budowlanych. Automatyzacja ma to do siebie, że pozwala Ci wywiązać się ze zleceń i obniżyć koszty budowy. Zainwestuj zatem w walce drogowe, równiarki, betoniarki i koparki lub koparko-ładowarki. To one pomogą Ci wybudować drapacze chmur, apartamentowce czy ekologiczne osiedla.

Dlaczego zakup nowych maszyn budowlanych Ci się opłaci?

Zakup maszyn budowlanych ma wiele zalet. Owszem, wiąże się z szybkością realizacji inwestycji, ale nie tylko. Kiedy zaopatrzysz swój park maszynowy w nowe sprzęty budowlane, poszerzysz ofertę swojego przedsiębiorstwa. Nagle odkryjesz, że możesz podjąć się wykonania zleceń, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne. Inwestycje dla drogownictwa i kolejnictwa staną przed Tobą otworem.

Sprzedaż maszyn budowlanych w Lifton Polska nie ogranicza się tylko do oferty sprzętów. Fachowcy proponują Ci także profesjonalny serwis — naprawy, przeglądy techniczne i wymianę części. W przypadku maszyny budowlanej w okresie gwarancji, specjaliści zepsuty element zastąpią częścią oryginalną, natomiast jeśli chodzi o sprzęt po okresie gwarancji — zamiennikiem.

Dzięki nowym maszynom budowlanym wykonasz wiele zleceń w krótkim czasie, co przełoży się na Twój zysk. Nie zwlekaj zatem i postaw na sprzęty budowlane renomowanych producentów. Zwiększ wydajność pracowników, podnieś ich komfort oraz bezpieczeństwo, a także zainwestuj w prestiż przedsiębiorstwa. Widzisz, ile korzyści daje zakup profesjonalnych maszyn na plac budowy?

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://www.liftonpolska.pl/