Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnów

Czy można dogadać się z nastolatkiem? Jak rozmawiać z buntującym się dzieckiem? To tylko niektóre zagadnienia, które będą poruszane podczas bezpłatnego webinaru, organizowanego 2 lutego o godz. 18 przez Fundację Alegoria. Ruszyły zapisy na to wydarzenie.

nastolatek

Podczas webinaru będzie można dowiedzieć się: jak stwarzać bezpieczne warunki do rozwoju nastolatka, jakie zachowania mieszczą się w normie rozwojowej, kiedy trzeba powiedzieć stop, a kiedy odpuścić, jak opanować domowe kryzysy.

Wydarzenie jest skierowane do rodziców, dziadków, opiekunów i nauczycieli oraz do tych wszystkich, którzy czują, że mają problemy ze zrozumieniem zachowań nastolatka. Webinar przygotowano też z myślą o rodzicach młodszych dzieci, którzy chcą się przygotować na ten etap rozwoju swojej pociechy.

Webinar poprowadzi Wacław Srebro, psycholog i nauczyciel akademicki, który od ponad 20 lat, zajmuje się pracą z młodzieżą i rodzinami. Jest m.in. członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy Prezydencie Miasta Tarnowa.

Link do zapisów TUTAJ.

(ww)