Zabawki dla psa – bezpieczna zabawa dla dużych i małych zwierzaków

Psy uwielbiają się bawić, wie to każdy właściciel czworonoga. Poprzez zabawę nasze pupile rozwijają kondycję fizyczną, otrzymują dawkę stymulacji intelektualnej, rozwijają zmysły oraz rozwijają więź z właścicielem. Każdy zwierzak w inny sposób lubi spożytkować zapasy energii – może być to intensywny spacer po parku połączony z aportowaniem, lub gryzienie ulubionego pluszaka w domowym kącie. We wszystkich tych aktywnościach pomagają specjalne zabawki dla psa, odpowiednio przystosowane do jego wieku i potrzeb. Poznaj ofertę sklepu dla zwierząt Totobi i przekonaj się jak możesz umilić czas swojemu pupilowi

Wysokiej jakości zabawki dla psów – przystosowane do potrzeb Twojego pupila

Czym powinna charakteryzować się dobra zabawka dla psa? Przede wszystkim musi być wykonana z odpowiedniego materiału – bezpiecznego i trwałego. Większość zabawek przystosowana jest, aby pies przenosił w pysku lub gryzł. Dlatego nie może być to szkodliwe tworzywo mogące wywołać niepożądane reakcje takie jak zatrucie pokarmowe czy inny efekt uboczny stanowiący zagrożenie dla jego zdrowia.

Jakie zabawy uwielbiają psy? Przede wszystkim wymagające dużo ruchu. Aportowanie podczas spaceru pozwoli spożytkować niespożyte pokłady energii, dzięki czemu w domu psiak będzie spokojniejszy. Wiele zwierzaków uwielbia także korzystać ze swoich zębów – aby nie robiło tego na naszych butach lub meblach, warto posunąć mu specjalnie przystosowaną do tego zabawkę, która będzie nadzwyczajnie trwała i wytrzymała.

W ofercie sklepu Totobi znajdziesz między innym takie zabawki dla psa jak:

  • piłki,
  • zabawki edukacyjne,
  • szarpaki,
  • akcesoria do aportowania,
  • pluszaki,
  • gumowe ringi,
  • gryzaki,
  • maty do wąchania.

Naturalne kosmetyki – środek do neutralizowania brzydkich zapachów

Niejednokrotnie może zdarzyć się, że pies w naszym domu będzie wydzielał nieprzyjemny zapach. Wpływa na to wiele czynników: od wieku psa, po przebyte choroby. Każdy człowiek posiada inną tolerancję i inny stopień wrażliwości na powonienie. Niekiedy może to po prostu przeszkadzać – jeżeli nie nam to naszym gościom, którzy nie są do tego przyzwyczajeni. Rozwiązaniem tego problemu mogą być specjalne neutralizatory zapachu dla psa. Naturalne produkty Totobi nie tylko doskonale maskują nieprzyjemne zapachy, ale są również przyjazne dla wyczulonych nosków naszych pupili. Można używać ich na wszystkich powierzchniach, bez martwienia się, że będą drażniące i szkodliwe dla naszego psiaka. Doskonale nadaje się również do usuwania zapachów z ubrań.

Sklep dla zwierząt Totobi – wszystko, czego potrzebujesz dla swojego psa

Zapraszamy wszystkich miłośników czteronogów do odwiedzenia strony internetowej naszego sklepu dla zwierząt. W naszej ofercie znajdziesz produkty stworzone z myślą o specyficznych potrzebach psów i kotów. Zabawki, kosmetyki, karma oraz wiele innych przydatnych produktów potrzebnych do codziennego funkcjonowania – wszystko to znajdziesz w naszym szerokim asortymencie. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.