Inauguracja budowy osiedla Nowa Pradolina w Tarnowie

W niedzielę 7 września 2025 r. odbędzie się oficjalne rozpoczęcie prac budowlanych inwestycji Nowa Pradolina w Tarnowie. Wydarzenie ma charakter otwarty dla mieszkańców i gości; przewidziano część oficjalną oraz program rodzinny z atrakcjami dla dzieci i strefą gastronomiczną.
Podstawowe informacje
Data i godzina: niedziela, 7 września 2025 r., godz. 14:00–18:00 (CEST)
Miejsce: Skrzyszowska 6, Tarnów (szerokość geogr. 50.011, długość geogr. 21.0212)
Wstęp: bezpłatny
Program i atrakcje
Organizatorzy zaplanowali zarówno część oficjalną, jak i rozrywkę dla rodzin z dziećmi. W programie znajdują się m.in.:
- część oficjalna z udziałem Prezydenta Miasta Tarnowa, podczas której nastąpi symboliczne otwarcie budowy,
- strefa dla dzieci obejmująca dmuchańce, malowanie twarzy, animacje i zabawy prowadzone przez animatorów oraz wydzieloną strefę dla maluchów,
- piana party — atrakcja rozrywkowa przewidziana dla uczestników,
- strefa gastronomiczna z food truckami, gdzie będzie można skorzystać z ofert kulinarnych.
Wszystkie atrakcje dla dzieci mają być dostępne bezpłatnie. Na terenie inwestycji przygotowano duży parking dla gości.
Organizacja i uwagi praktyczne
W wydarzeniu weźmie udział oficjalny przedstawiciel miasta — Prezydent Miasta Tarnowa — co wskazuje na charakter uroczystości jako etapu komunikacyjnego w realizacji inwestycji. Impreza ma charakter otwarty i rodzinny; osoby zainteresowane udziałem mogą przyjechać własnym transportem, korzystając z przygotowanego parkingu.
Do kogo skierowane jest wydarzenie?
Zaproszenie jest adresowane do mieszkańców Tarnowa i okolic, przyszłych klientów inwestycji oraz rodzin z dziećmi. Program łączy elementy oficjalne i rozrywkowe, dlatego wydarzenie może zainteresować osoby śledzące rozwój lokalnych inwestycji oraz rodziny poszukujące weekendowej atrakcji.
Ostatnie Artykuły

Młodzi autorzy pomysłów na biznes z Tarnowa walczą o głosy publiczności

Juniorki TS Iskra rozbiły rywalki, seniorkom zabrakło kroku do zwycięstwa

Handball Pałac odrobił nerwowy start i znów potwierdził miejsce na podium

My się książki nie boimy - przedszkolaki z Tarnowa dostaną pasowanie
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – Acana Moto–Jelcz Oława 28:23 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – gospodarze dopisują kolejne punkty w Tarnowie](/images/mecz/handball-palac-tarnow-acana-moto-jelcz-olawa-19042026-2823-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – Acana Moto–Jelcz Oława 28:23 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – gospodarze dopisują kolejne punkty w Tarnowie

Kalifornijski zespół zatańczy w Mościcach nowoczesny spektakl z europejskiej trasy

Artur Żmijewski przywiezie Cohena na tarnowską scenę podczas wieczoru pamięci

Iskra Tarnów wchodzi w weekend z meczem na szczycie i wyjazdem juniorek

Przelicznik walut – które źródło danych naprawdę pokazuje wiarygodny kurs

Prezydent Tarnowa wraca na żywo i pokaże bieżące sprawy miasta

W foyer tarnowskiego teatru trwa cicha rozmowa o emocjach i twórczym napięciu

Klub „13” przypomni Izabelę Czartoryską i początki polskiego muzeum

Tarnowski futsal kończy sezon we Wrocławiu z rywalem z bezpiecznej pozycji

