Próba wniesienia dużej ilości pirotechniki na stadion w Woli Rzędzińskiej

Z bagażnika samochodu mężczyzna przekazał kartony i reklamówkę trzem nieletnim; policjanci zabezpieczyli dużą ilość środków pirotechnicznych i maczetę. Mecz odbył się bez zakłóceń.
15 listopada funkcjonariusze Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zabezpieczali wejście na mecz Unii Tarnów z Pcimianką Pcim w Woli Rzędzińskiej. Około godz. 11:00 zauważyli samochód należący do osoby powiązanej ze środowiskiem pseudokibiców, który zatrzymał się w pobliżu stadionu.
Z bagażnika auta 25-latek wyjął kartony i reklamówkę i przekazał je trzem nastolatkom. Policjanci sprawdzili zawartość pakunków i znaleźli w nich bardzo dużą ilość środków pirotechnicznych. Nieletni przyznali, że mieli wnieść pirotechnikę na teren obiektu. Mężczyzna potwierdził, że rzeczy należą do niego i dobrowolnie przekazał funkcjonariuszom maczetę, którą miał w pojeździe.
Niebezpieczne przedmioty zabezpieczono. Nieletnich przekazano pod opiekę rodziców. Dzięki interwencji policji do wniesienia pirotechniki na stadion nie doszło, a sam mecz przebiegł spokojnie i bez incydentów.
Po zakończeniu spotkania, około godz. 13:10, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Nissan. Podczas rozmowy jeden z pasażerów ujawnił, że w saszetce przewozi kastet i pałkę teleskopową. Przedmioty zabezpieczono, a mężczyznę poinformowano o dalszym toku postępowania.
na podstawie: KMP w Tarnowie.
Ostatnie Artykuły

Jedno kliknięcie nie wystarcza - tu łatwo pomylić podpis ze złożeniem

Kieślowski i Wajda otworzą filmowy prolog przed jubileuszową TNF

Jedna utrata dokumentu i cały katalog usług rusza na Gov.pl

Kicia Kocia wchodzi do biblioteki i zabiera dzieci w małą przygodę

Tarnów wraca do Westwalewicza. Biblioteka szykuje wieczór z książką i poezją

Dzień Dziecka w Mościcach z tańcem, muzyką i konkursami

Finał tarnowskiej ligi kartingowej. Marianna Fedorczuk błysnęła podwójnie

Tarnowskie rodziny zastępcze wyróżnione w Krakowie. Doceniono ich codzienną pracę

Domowy weekend tarnowskich piłkarzy. Tylko rezerwy Unii jadą w delegację

Auto dachowało w Skrzyszowie i wpadło do potoku - cztery osoby wyszły same

Baciary Grubson i Zalia rozkręcą juwenalia na kampusie Akademii Tarnowskiej

Tarnowska liga lekkoatletyczna wraca na stadion. Szkoły szykują biegi i skoki

Nowy klub książki w Tarnowie - rozmowy, które zaczynają się po lekturze

