Czeko Fest na tarnowskim Rynku 3–5 października, czekoladowe przysmaki i warsztaty

Na początku października rynek w Tarnowie zamieni się w prawdziwe święto czekolady i słodkości – trzydniowe wydarzenie dla łasuchów, rodzin i miłośników rzemiosła spożywczego.
- Przyjdź na Czeko Fest na tarnowskim rynku
- Wystawcy z regionu zgłaszajcie swoje wyroby
Przyjdź na Czeko Fest na tarnowskim rynku
Od 3 do 5 października (piątek–niedziela) na tarnowskim rynku odbędzie się Czeko Fest. Organizatorzy zapowiadają bogatą ofertę słodkości: czekoladę w wielu odsłonach, desery i inne przysmaki przygotowane przez lokalnych producentów.
Na miejscu znajdą się także stoiska z aromatyczną kawą oraz produkty kraftowe, które trafiają do gustu osób ceniących rzemieślniczą jakość i oryginalne smaki. Impreza ma charakter rodzinny, dlatego przygotowano strefę warsztatów i zabaw przeznaczoną zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Wystawcy z regionu zgłaszajcie swoje wyroby
Producenci i twórcy z regionu, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty podczas festiwalu, nadal mogą kontaktować się z organizatorami i zgłaszać uczestnictwo. Informacje o zasadach udziału i zgłoszeniach są dostępne u organizatorów wydarzenia.
Wydarzenie trwa trzy dni, będzie odbywać się w godzinach typowo targowych (piątek–niedziela), a udział odwiedzających w strefie warsztatowej daje szansę na bezpośredni kontakt z producentami i poznanie procesu powstawania wyrobów.
Na podstawie: Urząd Miasta
Ostatnie Artykuły

Upał zatrzymał koncert w Tarnowie. TCK odwołało wieczór z piosenkami Sojki

TCK odwołuje „Cud pamięci” - upały zatrzymały koncert Sojki

Największe błędy przy wyborze lokalu nad rzeką – czym może rozczarować restauracja w Krakowie na Bulwarach Wiślanych?

Nagrody, stypendia i finał z Bartasem Szymoniakiem otworzyły Zdearzenia 2026

„Lato bez Vat” w VOLVO – Najchętniej wybrane modele pośród marek premium w Polsce, teraz korzystniej o wartość większą niż VAT

Półmetek Volvo For Safety za nami – już niemal 62 tys. osób odwiedziło miasteczko bezpieczeństwa

Budżet obywatelski Tarnowa rusza z nowymi zasadami i 5,7 mln zł do podziału

W Tarnowie stanął pomnik weteranów. To znak pamięci i wdzięczności

Kryte baseny MDS będą zamknięte dwa tygodnie. W tle gruntowny przegląd

Jak szybko znaleźć odpowiednią polisę bez eksperckiej wiedzy?

Marcinka pod lupą. Tarnów szuka lepszego pomysłu na wzgórze i zamek

Miejski Dom Sportu w Tarnowie czeka przerwa technologiczna. Basen przejdzie odnowę

W aucie robi się piekarnik. Policja przypomina, kiedy trzeba działać natychmiast

Hala przy Krupniczej przechodzi na wakacyjny rytm treningów i sauny
Przydatne dane teleadresowe
- Tarnowskie Wodociągi - kontakt, awarie, eBOK
- Tarnowskie Centrum Kultury - kontakt, oddziały, zajęcia i bilety
- Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie - kontakt i badania
- Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie - bilety, godziny, kontakt i wynajem sal
- Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Pałac Młodzieży w Tarnowie - zajęcia, rekrutacja, kontakt
