Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich w Tarnowie pełne inspiracji i praktyki

W Tarnowie kobiety z Kół Gospodyń Wiejskich otrzymały solidną dawkę wiedzy i wsparcia, które mają pomóc im skuteczniej działać i zdobywać fundusze na swoje inicjatywy. To wydarzenie pokazało, jak wielka siła tkwi w energii i zaangażowaniu lokalnych liderek.
- Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich w Starostwie Powiatowym w Tarnowie
- Nowe możliwości dzięki współpracy z Powiatowym Zakładem Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach-Dwudniakach
Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich w Starostwie Powiatowym w Tarnowie
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbyło się ważne spotkanie dedykowane przedstawicielkom Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu. To wydarzenie było nie tylko okazją do zdobycia praktycznych umiejętności, ale również przestrzenią do wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji. Spotkanie poprowadziła Anna Olszówka, ekspertka znana z efektywnej współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Podczas warsztatów uczestniczki zgłębiły kwestie formalne związane z realizacją zadań publicznych, co jest kluczowe przy ubieganiu się o środki finansowe na projekty. Dodatkowo omówiono wiele aspektów działalności Kół, które mogą przyczynić się do ich dalszego rozwoju i sukcesów w konkursach grantowych.
Nowe możliwości dzięki współpracy z Powiatowym Zakładem Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach-Dwudniakach
Jednym z ciekawszych punktów programu była prezentacja oferty Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Wierzchosławicach-Dwudniakach. Dyrektor placówki, Paulina Kuczak, przedstawiła propozycje współpracy oraz wsparcia, jakie mogą otrzymać Koła Gospodyń Wiejskich. To otwiera nowe perspektywy dla integracji społecznej i rozwijania lokalnych inicjatyw.
Uczestniczki podkreślały, że takie spotkania są niezwykle potrzebne i motywujące. Jak zauważyły, regularne szkolenia i wymiana doświadczeń sprawiają, że Koła stają się miejscem pełnym kreatywności i pomysłów, przyciągającym różnorodne osoby zaangażowane w życie swoich miejscowości.
Ostatnie Artykuły

Tarnowskie drużyny z mieszanym bilansem – remisy w IV lidze i wygrane tylko w B klasie

Katalog biblioteczny w Tarnowie - lekcja, która oswaja bibliotekę

Dwa punkty od srebra i mocny finisz tarnowskiej łuczniczki w Pyszkowie

Tarnowskie ulice po zimie wracają do porządku. Sprzątanie objęło już dziesiątki kilometrów

Tarnowskie PTT zaprasza na podróż do Nowej Zelandii bez wychodzenia z miasta

Młodzi autorzy pomysłów na biznes z Tarnowa walczą o głosy publiczności

Juniorki TS Iskra rozbiły rywalki, seniorkom zabrakło kroku do zwycięstwa

Handball Pałac odrobił nerwowy start i znów potwierdził miejsce na podium

My się książki nie boimy - przedszkolaki z Tarnowa dostaną pasowanie
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – Acana Moto–Jelcz Oława 28:23 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – gospodarze dopisują kolejne punkty w Tarnowie](/images/mecz/handball-palac-tarnow-acana-moto-jelcz-olawa-19042026-2823-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – Acana Moto–Jelcz Oława 28:23 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – gospodarze dopisują kolejne punkty w Tarnowie

Kalifornijski zespół zatańczy w Mościcach nowoczesny spektakl z europejskiej trasy

Artur Żmijewski przywiezie Cohena na tarnowską scenę podczas wieczoru pamięci

Iskra Tarnów wchodzi w weekend z meczem na szczycie i wyjazdem juniorek

