Urząd Miasta zaprasza na ostatnie spotkanie z psią behawiorystką w Parku Strzeleckim

Miłośnicy psów mają okazję na ostatnie spotkanie z behawiorystką, które odbędzie się dzisiaj w Parku Strzeleckim. To wydarzenie z pewnością przyciągnie uwagę właścicieli czworonogów, którzy pragną lepiej zrozumieć potrzeby swoich pupili.
- Ostatnia szansa na cenne porady
- Wartość relacji z pupilem
- Warunki uczestnictwa i organizacja spotkania
Ostatnia szansa na cenne porady
Dziś, 4 września, o godzinie 18:00 w Ogrodzie Sensorycznym w Parku Strzeleckim odbędzie się ostatnie spotkanie z doświadczoną behawiorystką psów. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla właścicieli psów, aby zdobyć praktyczną wiedzę na temat zachowań swoich pupili. Specjalistka skupi się na kluczowych aspektach wyboru odpowiedniego psa z hodowli oraz na tym, na co zwracać uwagę przy podejmowaniu tej decyzji.
Wartość relacji z pupilem
Podczas spotkania uczestnicy będą mieli szansę poznać nie tylko teoretyczne podstawy, ale również praktyczne porady dotyczące budowania relacji z czworonogiem. Właściwe zrozumienie zachowań psa oraz jego emocji jest kluczowe dla zapewnienia mu dobrostanu. Zajęcia są skierowane do miłośników psów, a nie profesjonalnych trenerów, co sprawia, że każdy, kto pragnie lepiej poznać swojego pupila, znajdzie tu coś dla siebie.
Warunki uczestnictwa i organizacja spotkania
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zapisy nie są wymagane, co ułatwia dostępność dla chętnych. Zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu, co sprzyja interakcji i praktycznemu zastosowaniu zdobytej wiedzy. Warto jednak pamiętać, że w przypadku niesprzyjającej pogody, spotkanie może zostać odwołane. Dlatego warto śledzić prognozy i być gotowym na ewentualne zmiany.
Ostatnie spotkanie z behawiorystką to doskonała okazja, by zbudować bliższą więź z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi oraz zdobyć cenne umiejętności, które pomogą w codziennej opiece nad nimi.
Ostatnie Artykuły

Jazz, Hendrix i dyplom w Tarnowie. Mikołaj Skórka zagra recital w sali koncertowej

Na Mickiewicza piesza trafiła do szpitala, a potem doszło do drugiego zdarzenia

Tarnowskie żonkile przypomną o powstaniu, pamięci i geście Marka Edelmana

W tarnowskiej bibliotece zabrzmi Baczyński i pytanie, które wciąż nie daje spokoju

Marcinka Cross Challenge znów wystawi biegaczy na próbę na Górze św. Marcina

Tarnowskie drużyny ruszają na wyjazdy, a przed nimi dwa zupełnie różne testy

Sabina Jakubowska wraca do Tarnowa z opowieścią o położnych i kobiecej sile

Młody chopinista z ważnym wyróżnieniem zagra w Tarnowie

Tarnów otwiera nabór na artystyczne stypendia z pulą 8 tys. zł

Hala Akademii Tarnowskiej zamieni się w wielki rynek ofert pracy

Klub „17” znów ożywi filię na Westerplatte

Publiczne obnażanie w tarnowskim sklepie - 70-latek wywołał pilną interwencję

Czerwony Kapturek zamiast wilka opowie dzieciom o energii ze słońca i wiatru

