TS Iskra Tarnów z triumfem na inaugurację Centralnej Ligi Juniorek U-16
Rozpoczęcie nowego sezonu w Centralnej Lidze Juniorek U-16 przyniosło emocjonujące widowisko, w którym piłkarki TS Iskra Tarnów pokazały swoje umiejętności i determinację, pokonując UKS Wisła Kraków 5-2. To nie tylko zwycięstwo, ale także zapowiedź pasjonującego sezonu, który z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych chwil.

Dynamiczny początek meczu i zmieniająca się sytuacja na boisku

Spotkanie rozpoczęło się w znakomitym stylu dla tarnowianek. Już w 14. minucie na listę strzelczyń wpisała się Wiktoria Bodzioch, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednakże, rywalki nie zamierzały się poddawać. W kolejnych minutach pierwszej połowy, to krakowianki zaczęły dominować na boisku, co zaowocowało dwoma bramkami. Julia Bieniek w 21. minucie oraz Joanna Król w 35. minucie zdobyły gole, które dały gospodyniom prowadzenie 2-1 przed przerwą.

Odwrócenie losów meczu i triumf tarnowianek

Po przerwie, piłkarki TS Iskra z impetem wróciły na boisko. Już w 46. minucie, Martyna Susz doprowadziła do wyrównania, a to był dopiero początek ich ofensywy. Wkrótce potem, w 50. minucie, Wiktoria Bodzioch ponownie wpisała się na listę strzelczyń, a następnie, w 55. minucie, Julia Damian dołożyła kolejną bramkę, co pozwoliło tarnowiankom objąć prowadzenie 4-2. Zwieńczeniem tego efektownego występu była bramka Aleksandry Słowik w 78. minucie, która przypieczętowała zwycięstwo drużyny.

Skład TS Iskra Tarnów i ich ambicje na nadchodzący sezon

W składzie TS Iskra Tarnów znalazły się: Barbara Zawisza, Julia Pabian, Julia Damian, Natalia Gala, Gabriela Więcław, Aleksandra Dziurda, Olga Wulkowicz, Joanna Horodyska (w 63. minucie zmieniona przez Dominikę Baran), Martyna Susz, Wiktoria Bodzioch oraz Aleksandra Słowik. Zwycięstwo w pierwszym meczu sezonu daje nadzieję na dalsze sukcesy i utrzymanie wysokiego poziomu gry. Drużyna z Tarnowa ma potencjał, aby stać się jednym z faworytów w lidze, a ich ambicje na pewno będą rosły z każdym kolejnym spotkaniem.