Koncert Muzyki Filmowej w Amfiteatrze Letnim już 30 czerwca
Nie przegap wyjątkowego koncertu muzyki filmowej, który odbędzie się w Amfiteatrze Letnim. To idealna okazja, by przenieść się w świat ulubionych filmowych hitów i poczuć magię kina na żywo.
  1. Koncert odbędzie się 30 czerwca.
  2. Wystąpi warszawska orkiestra Warsaw Impressione Orchestra.
  3. Usłyszymy muzykę z popularnych filmów, zarówno zagranicznych, jak i polskich.
  4. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Ostatnia niedziela czerwca zapowiada się wyjątkowo muzycznie. Amfiteatr Letni stanie się sceną dla Warsaw Impressione Orchestra, która zaprezentuje niezapomniane utwory z kultowych filmów. Start koncertu przewidziany jest na godzinę 19:00.

W repertuarze znajdą się kompozycje z takich filmów jak „James Bond”, „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie”, „Ojciec Chrzestny”, „Upiór w Operze”, „Titanic”, „Dirty Dancing”, „Król Lew”, „Interstellar”, „Gladiator” i „Incepcja”. To prawdziwa gratka dla fanów muzyki filmowej, którzy będą mieli okazję usłyszeć swoje ulubione melodie w wykonaniu profesjonalnej orkiestry.

Nie zabraknie również polskich akcentów. W programie znajdą się utwory z rodzimych produkcji, takich jak „Stawka Większa niż życie”, „Vabank” oraz „Jan Serce”. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie klasyki polskiego kina i cieszyć się ich muzycznym dziedzictwem.

W przypadku niepogody koncert zostanie przeniesiony do Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych. Organizatorzy zadbali o to, aby nic nie przeszkodziło w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by na żywo usłyszeć muzykę, która na co dzień towarzyszy nam na ekranach kin. Wstęp na koncert jest wolny, więc warto zarezerwować sobie ten wieczór i zanurzyć się w niezapomniane filmowe melodie.


UM Tarnów