Medalowy sukces mastersów UKS Peyomi Tarnów w Pucharze Polski
UKS Peyomi Tarnów świętuje wielki sukces swoich najstarszych zawodników. Podczas Pucharu Polski Masters w Świdniku, trzyosobowa drużyna zdobyła osiem medali, w tym cztery złote. Zawodnicy pokazali, że wiek nie jest przeszkodą, a pasja do pływania może prowadzić do spektakularnych osiągnięć.
  1. Trzyosobowa drużyna zdobyła osiem medali.
  2. Wojciech Marek zdobył cztery medale, w tym dwa złote.
  3. Szymon Szwiec zdobył trzy medale, w tym dwa złote.
  4. Debiutant Maciej Orszulak zdobył brązowy medal.

W miniony weekend UKS Peyomi Tarnów zapisał nową kartę w swojej historii, gdy najstarsi pływacy klubu wzięli udział w Pucharze Polski Masters w Świdniku. Trzyosobowa ekipa przywiozła z zawodów aż osiem medali, co stanowi imponujący wynik.

Wojciech Marek, jeden z trenerów klubu, zdobył cztery medale: złote na dystansach 50 metrów stylem motylkowym i 50 metrów stylem klasycznym oraz srebrne w wyścigach na 50 i 100 metrów stylem dowolnym. Jego występ był znakomitym przykładem na to, że wiek nie jest barierą w osiąganiu wysokich wyników.

Szymon Szwiec, również trener i zawodnik UKS Peyomi, dołożył trzy medale do klubowego dorobku. Triumfował na dystansach 50 metrów stylem motylkowym i 50 metrów stylem dowolnym, a także zajął trzecie miejsce na 50 metrów stylem klasycznym. Jego sukces pokazuje, jak ważna jest pasja i zaangażowanie w sport.

Maciej Orszulak, który po raz pierwszy startował w tego typu zawodach, zdobył brązowy medal na 50 metrów stylem dowolnym. Jego debiut był dowodem na to, że każdy moment jest dobry, aby rozpocząć przygodę z pływaniem i rywalizacją sportową.

Trenerka Sylwia Szwiec podkreśla: - To jest dla nas największa nagroda, gdy udaje się „zarażać” naszą pasją ludzi bez względu na wiek. Zawsze jest dobry czas na rozpoczęcie przygody z pływaniem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się do nas przyłączyć.

Historia UKS Peyomi Tarnów pokazuje, że sport może być źródłem radości i sukcesów na każdym etapie życia. Cieszymy się, że nasi lokalni pływacy osiągają tak wspaniałe wyniki i inspirują innych do aktywności fizycznej.

Opierając się na: UM Tarnów