Piłkarki Iskry Tarnów triumfują w Woli Rzędzińskiej
TS Iskra Tarnów świętuje kolejne sukcesy na boisku. Zarówno seniorki, jak i juniorki klubu z Krzyża, odniosły zwycięstwa w swoich ostatnich spotkaniach. Jakie były kluczowe momenty tych meczów i co czeka nasze piłkarki w najbliższym czasie?
  1. Seniorki Iskry wygrywają z Iskrą Brzezinka 2-0.
  2. Juniorki pokonują Górnika Łęczna 2-1.
  3. Przyszłe mecze seniorek z Football Success Academy Kraków.
  4. Ostatni mecz sezonu juniorek z KS Uniwersytet Jagielloński.

W siedemnastej kolejce trzeciej ligi seniorki TS Iskra Tarnów zmierzyły się z Iskrą Brzezinka. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to w drugiej części meczu Paulina Wałaszek zdobyła pierwszego gola dla tarnowianek. Wynik na 2-0 ustaliła Aleksandra Skrzyniarz w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Dzięki temu zwycięstwu, drużyna z Tarnowa zrównała się punktami z UKS Wisła Kraków, zajmując trzecie miejsce w tabeli.

Juniorki TS Iskra Tarnów również odniosły sukces, wygrywając 2-1 z Górnikiem Łęczna w przedostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorek U-16. Pierwsza bramka padła w 47. minucie po strzale Hanny Stachoń, jednak rywalki szybko wyrównały. Decydujący gol ponownie należał do Hanny Stachoń, która w 65. minucie zapewniła swojej drużynie zwycięstwo. Mimo wygranej, tarnowianki nie mają już szans na awans do fazy pucharowej, gdyż tracą pięć punktów do drugiej ekipy w tabeli, AP Beniaminek Krosno.

Przyszłe mecze zapowiadają się równie emocjonująco. Seniorki Iskry zagrają w niedzielę, 19 maja, o godzinie 17:30 w Krakowie z liderem Football Success Academy Kraków. Będzie to kluczowy mecz dla układu górnych rejonów tabeli. Warto przypomnieć, że Football Success Academy przegrał jedynie raz w obecnym sezonie, właśnie z Iskrą Tarnów.

Juniorki zakończą sezon meczem z KS Uniwersytet Jagielloński, który odbędzie się w sobotę, 18 maja, o godzinie 17:30 w Woli Rzędzińskiej. Krakowianki zajmują szóste miejsce w tabeli, a ich bilans wyjazdowych spotkań to jedno zwycięstwo i cztery porażki. W pierwszej rundzie Iskra przegrała z nimi 1-3, mimo prowadzenia do przerwy po golu Zuzanny Wróbel.

Trzymajmy kciuki za nasze piłkarki w nadchodzących spotkaniach!