Marcowe Terapeutyczne Soboty dla dzieci w Tarnowie: muzyka, sensoryka i kulinaria
Zaproszenie na kreatywne soboty pełne terapii w marcu! Przygotujcie się na cykl inspirujących warsztatów dla dzieci w różnym wieku, od maluchów po przedszkolaków. Niech ten marzec stanie się czasem pełnym rozwoju, zabawy i nauki przez doświadczenie.
  1. W marcowe soboty odbędą się cztery spotkania z cyklu Terapeutyczne Soboty, dedykowane dzieciom od 1 do 10 lat.
  2. Rozpoczynając od 2 marca, warsztaty z metodą Weroniki Sherborne skierowane są do najmłodszych w dwóch grupach wiekowych, zaczynając o godz. 10 i 11.
  3. 9 marca zorganizowane będą zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, rozpoczynające się o 10:00.
  4. 16 marca przewidziano warsztaty plastyczno-sensoryczne, również dla grupy wiekowej 4-8 lat.
  5. Ostatnia sobota miesiąca przyniesie zajęcia sensoryczne dla maluchów oraz kulinarną przygodę z wielkanocnymi wypiekami dla dzieci od 4 do 10 lat - oba rozpoczynające się o godz. 10.
  6. Warsztaty poprowadzą doświadczone pedagożki specjalne z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Cena udziału w jednym spotkaniu wynosi 50 zł.
  7. Zapisy na zajęcia prowadzone są telefonicznie, a liczba miejsc jest ograniczona.

Marzec w naszym mieście obfituje w wyjątkowe inicjatywy skupiające się na rozwoju najmłodszych. Terapeutyczne Soboty to nie tylko okazja do nauki i zabawy, ale także moment, by dzieci mogły odkrywać nowe pasje i zainteresowania. Oferowane zajęcia to doskonała okazja do wsparcia rozwoju sensorycznego, emocjonalnego oraz motorycznego dzieci, oferując jednocześnie rodzicom chwilę wytchnienia. Proces zapisów już ruszył, więc nie zwlekajcie z decyzją. To wyjątkowa okazja, by w kreatywny sposób spędzić wolny czas, jednocześnie wspierając rozwój swoich pociech.

Organizatorzy zapewniają, że każde z tych spotkań będzie nie tylko nauką, ale przede wszystkim fantastyczną przygodą dla najmłodszych uczestników. Niech te terapeutyczne soboty staną się wspaniałym marcowym doświadczeniem dla Waszych dzieci, pełne radości, odkryć i nowych umiejętności.


Według informacji z: Urząd Miasta w Tarnowie