UM Tarnów: Pierwszy mecz w Poniedziałek Wielkanocny
Znany jest już szczegółowy harmonogram meczów pierwszej i drugiej rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej. Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa, rozegrane one zostaną bez udziału publiczności. Wszystkie spotkania transmitowane będą w nSport+.
Tarnowska Unia na inaugurację, w poniedziałek, 5 kwietnia zmierzy się na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 15.30. W drugiej kolejce Jaskółki” czeka natomiast wyjazdowy pojedynek z Orłem Łódź. Rozegrany on zostanie w sobotę 10 kwietnia o godz. 18.30.
Sezon w eWinner 1. Lidze Żużlowej rozpocznie pojedynek Aforti Start Gniezno Orzeł Łódź, który odbędzie się w sobotę, 3 kwietnia o godz. 14.30. W pierwszej kolejce odbędą się ponadto spotkania: ROW Rybnik Cellfast Wilki Krosno (niedziela, 4 kwietnia godz. 14) oraz Abramczyk Polonia Bydgoszcz Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (poniedziałek, 5 kwietnia godz. 18). W drugiej, oprócz meczu w Łodzi, rozegrane zostaną natomiast pojedynki: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski Aforti Start Gniezno (sobota, 10 kwietnia godz. 16) oraz Zdunek Wybrzeże Gdańsk ROW Rybnik (niedziela, 11 kwietnia godz. 14). Spotkanie Cellfast Wilki Krosno Abramczyk Polonia Bydgoszcz zostało przełożone na inny termin.
Urząd Miasta Tarnowa, tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Sport/Pierwszy-mecz-w-Poniedzialek-Wielkanocny
Autor: krystian