UM Tarnów: Prezydent na żywo na www.tarnow.pl
Dzisiaj (17 marca) o godzinie 13.30 w przekazie telewizyjnym na żywo na miejskiej stronie tarnow.pl wystąpi prezydent Roman Ciepiela, dzieląc się z tarnowianami bieżącymi informacjami o sytuacji w mieście. Nagranie z przekazu będzie później dostępne na oficjalnej miejskiej stronie YouTube. Link do pierwszego nagrania z 17 marca.
Dzisiejsze wystąpienie prezydenta Romana Ciepieli (tarnow.pl)to początek cyklicznych spotkań z tarnowianami, z którymi tym sposobem włodarz Tarnowa chce dzielić się bieżącymi informacjami o tym, co dzieje się w mieście w tej ciężkiej sytuacji, która dotyka nas wszystkich. Będą tą drogą przekazywane nie tylko informacje dotyczące pracy Urzędu Miasta Tarnowa, który działa w bardzo nietypowych warunkach, ale również innych miejskich instytucji i nie tylko. Prezydent w miarę możliwości chce również odpowiadać na pytania tarnowian, więc prosimy je przesyłać na mailowy adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem Pytanie do prezydenta”.
Pierwsze pytania w dzisiejszej audycji pochodzić będą od dziennikarzy tarnowskich mediów, bowiem ten pierwszy kontakt w tej formie chcemy potraktować również jako swoistą konferencję prasową, których, z przyczyn oczywistych, nie możemy organizować.
Nagranie z tego przekazu i kolejnych będą później dostępne na oficjalnej miejskiej stronie YouTube.
Link do pierwszego nagrania z 17 marca.
Urząd Miasta Tarnowa, tarnow.pl/, tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Prezydent-na-zywo-na-tarnow.pl
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Tarnowskie młodziczki już znają rywalki i trafiły do mocnej grupy

Mł. asp. Dominik Gąsior pilnuje szkół i wychwytuje problemy na czas

Przedszkolaki weszły na posterunek i od razu ruszyła lekcja bezpieczeństwa

Tarnowskie półkolonie ruszą w systemie, a miejsc wystarczy dla 600 dzieci

TOSiR zmienia wielkanocny grafik. Część obiektów zamknięta, część otwarta krócej

W foyer Solskiego rozmowy przy stole zamienią się w sztukę

Ostatni domowy wieczór futsalistów przed starciem z mocnym GKS-em

Młodzi wejdą za kulisy Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Ruszył nabór do jury

Stres pod lupą w tarnowskiej bibliotece - młodzież sprawdzi, jak go oswoić

Karolina Hajduga w Galerii Niebieskiej pokazuje, jak oswoić kompleksy

Medalowy powrót Gabrieli Szczepanik po niemal rocznej przerwie

Smoczkowy plac zabaw już stoi przy KS Iskra i domknął tarnowską nagrodę

