UM Tarnów: Utrudnienia na al. Solidarności 2 SIERPNIA
Jutro, 2 sierpnia, drogowcy asfaltować będą nawierzchnię remontowanego odcinka alei Solidarności. To ostatni i niezbędny element prac drogowych. Roboty rozpoczną się około godziny 6.30 i mogą potrwać do późnych godzin wieczornych.
W piątek, 2 sierpnia, asfaltowany będzie odcinek do skrzyżowania z ul. Klikowską, na poniedziałek, 5 sierpnia, z kolei planowane są prace w kierunku przeciwnym.
W związku z robotami kierujący mogą spodziewać się utrudnień. Kierowcy proszeni są o wyrozumiałość i o zwracanie uwagi na zmiany w organizacji ruchu, w tym na dodatkowe znaki drogowe, które zostaną ustawione na remontowanej ulicy.
Urząd Miasta Tarnowa, tarnow.pl/, tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Utrudnienia-na-al.-Solidarnosci-2-SIERPNIA
Autor: krystian