Kalina Jędrusik wróci na scenę Solskiego w muzycznej opowieści

Kalina Jędrusik wróci na scenę Solskiego w muzycznej opowieści

FOT. Urząd Miasta w Tarnowie

Na scenie Teatru im. Ludwika Solskiego pojawi się historia jednej z najbardziej wyrazistych postaci polskiej estrady. „Kalina” ma łączyć piosenki, anegdoty i żywy kontakt z publicznością, więc nie będzie to zwykły biograficzny wieczór. W centrum pozostanie Kalina Jędrusik – artystka, której głos i osobowość do dziś budzą emocje.

Spektakl ma przypomnieć najpopularniejsze utwory związane z diwą PRL-u, w tym „Mój pierwszy bal”, „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną” oraz „Ciepłą wdówkę na zimę”. Obok muzyki pojawią się także opowieści z życia Jędrusik, składające się na portret sceniczny pełen temperamentu i charakteru.

Za scenariusz, reżyserię i wykonanie odpowiada Tarnowianka Jagoda Rall. Interaktywny charakter przedstawienia oznacza, że publiczność nie pozostanie jedynie widzem. Spektakl zaplanowano na 27 czerwca, a początek o godz. 19.

na podstawie: Urząd Miasta.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Urząd Miasta w Tarnowie). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.