Iskra po przerwie rozbiła Stal Łańcut i umocniła się w czołówce juniorek

Przez pierwsze 40 minut w Łańcucie nic nie wskazywało na taki finisz, ale po przerwie tarnowianki zaczęły grać już po swojemu. TS Iskra Tarnów wróciła z Wielkiej Soboty z wygraną 4–0 i kolejnym sygnałem, że w Centralnej Lidze Juniorek U–16 należy do ścisłej czołówki. Na boisku ostatniej w tabeli Stali wynik długo był przygaszony, a potem nagle pękł.
- Bezbramkowa pierwsza połowa trzymała wynik w napięciu
- Cztery trafienia, które przesądziły o pewnym zwycięstwie
Bezbramkowa pierwsza połowa trzymała wynik w napięciu
Mecz czternastej kolejki czwartej grupy Centralnej Ligi Juniorek U–16 nie zaczął się dla tarnowianek tak spokojnie, jak mógłby sugerować sam wynik końcowy. Do przerwy było 0–0, a gospodynie z Łańcuta potrafiły przez dłuższy czas utrzymać przeciwniczki z dala od bramki.
Po zmianie stron obraz spotkania zmienił się jednak wyraźnie. Tarnowianki przejęły inicjatywę i szybko zaczęły zamieniać przewagę na gole, pokazując różnicę między zespołem walczącym o podium a drużyną zamykającą tabelę.
Cztery trafienia, które przesądziły o pewnym zwycięstwie
Serię rozpoczęła Aleksandra Słowik, która otworzyła wynik w 41. minucie. Chwilę później przewagę zwiększyła Zuzanna Trepka, a kapitan tarnowskiego zespołu dołożyła jeszcze jedno trafienie w 61. minucie. Ostatnie słowo należało do Zuzanny Kaczówki, która po wejściu z ławki przypieczętowała wygraną 4–0.
Takie zwycięstwo daje nie tylko trzy punkty, ale też spokój przed kolejnymi meczami. TS Iskra Tarnów utrzymuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, a po takim występie może patrzeć na dalszą część sezonu z wyraźnie większą pewnością.
na podstawie: UM Tarnów.
Ostatnie Artykuły

Pixel Club w Tarnowie połączy rysowanie pikseli z retro graniem

Syreny alarmowe zabrzmią w Tarnowie. To będą ćwiczenia

Pogoda zmieniła plany. Kreatywny Tarnów odbędzie się później

Mościce z perspektywy miasta-ogrodu. Spacer poprowadzi przez zielone zakątki

Oddech pod lupą w Tarnowie. Spotkanie pokaże, co szkodzi zdrowiu

Wychowanek wraca do Tarnowa. Mateusz Bujak pierwszym wzmocnieniem Handball Pałacu

IMGW ostrzega przed burzami w Tarnowie. Możliwy grad i silny wiatr

Jakub Malina ma 100 lat. Z Czchowa przez kolej aż po Tarnów

Dermabus przyjedzie do Tarnowa. Dermatolodzy przyjmą całe rodziny

Pilates wraca do Parku Strzeleckiego. Zajęcia są bezpłatne

Kierowca autobusu od kuchni - dzieci poznają jego codzienną pracę

Barbara Marcinkowska doceniona za serce i pracę dla kultury

Plenerowy seans na Jasnej. Asterix i Obelix pod tarnowskim niebem

Dwa sądeckie miasta podczas jednej wycieczki. PTTK rusza z Tarnowa
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie - msze, kancelaria, sakramenty
- KRUS Tarnów - kontakt, godziny i obsługiwane gminy
- Oddział PIP w Tarnowie - kontakt, skargi i porady prawne
- Tarnowskie Centrum Kultury - kontakt, oddziały, zajęcia i bilety
- Poradnia Chirurgii Ogólnej w Tarnowie - kontakt, godziny i rejestracja
- Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie - msze, kancelaria, sakramenty
