Ostatnia szansa na zapisy do Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Ostatnia szansa na zapis: tylko do jutra można wypełnić formularz elektroniczny i zgłosić dziecko do zajęć stałych w Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2025/2026 — sprawdź, kto może się zapisać i jakie pracownie mają jeszcze wolne miejsca.
- Zapisz swoje dziecko do Pałacu Młodzieży w Tarnowie — termin mija 22 sierpnia
- Sprawdź listę pracowni z wolnymi miejscami i ograniczenie zapisów
Zapisz swoje dziecko do Pałacu Młodzieży w Tarnowie — termin mija 22 sierpnia
Rekrutacja uzupełniająca do Pałacu Młodzieży trwa tylko do 22 sierpnia do godz. 15. Formularz należy złożyć przez system elektroniczny — wniosek składa rodzic lub opiekun kandydata albo kandydat pełnoletni.
O przyjęcie mogą ubiegać się dzieci w wieku przedszkolnym (od ukończenia 5. roku życia w dniu rozpoczęcia zajęć, czyli 1 września), uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych (maksymalnie do ukończenia nauki w szkole ponadpodstawowej, z wyłączeniem szkół policealnych). Warunkiem jest zamieszkanie na terenie Tarnowa lub uczęszczanie do tarnowskiej szkoły.
Sprawdź listę pracowni z wolnymi miejscami i ograniczenie zapisów
Wolne miejsca dostępne są w następujących pracowniach:
Akademia Logicznego Myślenia, Akademia Sowa Mądra Głowa, Centrum Aktywności Dziecięcej „Misz-Masz”, Grupa taneczna „Arabeska”, Klub Kreatywnego Rozwoju „Deutsche Globetrotter”, Koszykówka dziewcząt, Młodzieżowe Centrum Wolontariatu, Modelarstwo, Piłka ręczna chłopców, Piłka ręczna dziewcząt, Plastyka, Plastyka-rysunek, Pracownia Komputerowa z el. programowania, Pracownia Kroju i Szycia, Rytmika, Szachy, Szermierka, Wokal, Zajęcia kulturalno-teatralne.
Uwaga organizacyjna: w postępowaniu rekrutacyjnym kandydat może ubiegać się o przyjęcie maksymalnie na dwie różne formy zajęć — planując zapisy, wybierz priorytety.
Po więcej szczegółów o rekrutacji uzupełniającej warto sprawdzić komunikaty Pałacu Młodzieży — tam znajdują się informacje dotyczące zasad i procedury naboru.
(ww)
Na podstawie: UM Tarnów
Autor: krystian