Ostatnia szansa na ślizganie w Tarnowie - lodowisko kończy sezon!

Sezon na lodowiskach w Tarnowie dobiega końca. Nie przegap ostatniej szansy na ślizganie!
- Lodowisko w Mościcach nadal otwarte, ale na krótko
- Dziękujemy za wspólny sezon! Co dalej?
W Tarnowie zbliża się koniec sezonu zimowego, a miłośnicy łyżwiarstwa mają jeszcze tylko kilka dni, aby skorzystać z uroków jazdy po lodzie. Już w najbliższą niedzielę, 2 marca, sztuczne lodowisko przy ul. Wojska Polskiego 14 zamknie swoje podwoje na ten rok.
Lodowisko w Mościcach nadal otwarte, ale na krótko
Choć główne tarnowskie lodowisko zakończy działalność, to druga ślizgawka przy ul. Traugutta 5 w Mościcach pozostaje czynna. Warto jednak pamiętać, że jej przyszłość zależy od warunków atmosferycznych, co oznacza, że może zostać zamknięta w każdej chwili. Dlatego warto wykorzystać ostatnie dni zimy i wybrać się na łyżwy!
Dziękujemy za wspólny sezon! Co dalej?
Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie serdecznie podziękować wszystkim miłośnikom lodowych atrakcji za aktywny udział w sezonie 2024/2025. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się na lodowej tafli, by wspólnie cieszyć się zimową zabawą!
Ostatnie Artykuły

Klub Literacki “17” wraca na Westerplatte. Tarnów szykuje książkowe popołudnie

Angielski przez zabawę wraca do Filii nr 18 i kusi najmłodszych

Sienkiewicz wraca do Tarnowa - w bibliotece padną pytania o jego dziś

Tarnowska biblioteka otwiera się na całe miasto - od Andrusza po Pegasusa

Florkowscy w Tarnowie o Krakowie, który ma też lokalny adres
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SMS ZPRP II Kielce 30:31 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – minimalna porażka tarnowian u siebie](/images/mecz/thumbnails/handball-palac-tarnow-sms-zprp-ii-kielce-25042026-3031.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SMS ZPRP II Kielce 30:31 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – minimalna porażka tarnowian u siebie

Tarnowskie autografy trafią do biblioteki i odsłonią pół wieku pasji

Telefon z legendą kosztował tarnowską seniorkę fortunę i skończył się aresztem

Wojciech Nowak zostaje na czele AZS AT. Delegaci postawili na ciągłość

Majowe filmy w Marzeniu. Trzy niedziele i trzy mocne historie

W Tarnowie przybędzie LED-ów. Nowe lampy wejdą też na nieoświetlone ulice

Grafika w Akademii Tarnowskiej zyskała mocne potwierdzenie jakości

Dopłata do elektryka nie kończy sprawy. Fiskus patrzy na szczegóły

