Karnawał w Tarnowie: Czas na radosne wydarzenia i zabawę!

Już wkrótce tarnowska scena muzyczna ożyje dźwiękami walców i polonezów! Przygotujcie się na niezapomniany wieczór z Orkiestrą Filharmonii Krakowskiej, która zabierze Was w magiczny świat wiedeńskich balów!
- Wielki koncert w Tarnowie już 21 lutego
- Multimedialna podróż przez świat muzyki
Wielki koncert w Tarnowie już 21 lutego
W piątek, 21 lutego, o godzinie 18:00, miłośnicy muzyki klasycznej będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowym koncercie W karnawałowym nastroju” na mościckiej scenie. W programie znajdą się utwory znanych kompozytorów, w tym niezapomniane melodie Johanna Straussa, które przeniosą słuchaczy do czasów eleganckich balów i radosnych tańców.
Multimedialna podróż przez świat muzyki
Koncert wzbogacony będzie o fascynującą prezentację multimedialną oraz prelekcję autorstwa Pawła Riessa, która przybliży tajniki wykonywanych utworów. Specjalny program przygotowany przez Mateusza Ciupkę z pewnością dostarczy publiczności wielu cennych informacji oraz ciekawostek dotyczących wiedeńskiej kultury muzycznej.
Orkiestrę Filharmonii Krakowskiej poprowadzi Radosław Droń, a bilety na to niezwykłe wydarzenie można nabyć zarówno online, jak i w kasie Centrum Sztuki Mościce. Nie przegapcie tej szansy na przeżycie prawdziwej uczty dla zmysłów!
Wg inf z: Urząd Miasta Tarnowa
Autor: krystian