Gemini Park Tarnów zaprasza na wymianę ubrań i warsztaty modowe 19 października

Gemini Park Tarnów zaprasza mieszkańców do udziału w wyjątkowej akcji wymiany ubrań Ciuch w Ruch”, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 października. To doskonała okazja, aby odświeżyć swoją garderobę, a także wziąć udział w interesujących warsztatach i poradach modowych.
- Wymiana ubrań i ekotorby dla uczestników
- Warsztaty z upcyklingu i personalizacji odzieży
- Praktyczne porady modowe i czas trwania akcji
Wymiana ubrań i ekotorby dla uczestników
Akcja Ciuch w Ruch” to nie tylko wymiana ubrań, ale także szansa na zyskanie nowych modowych inspiracji. Osoby, które przyniosą co najmniej 10 sztuk odzieży, otrzymają od organizatorów ekotorbę, co stanowi dodatkową zachętę do uczestnictwa. W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, tego typu inicjatywy stają się coraz bardziej popularne, umożliwiając mieszkańcom nie tylko odświeżenie swojej garderoby, ale także przyczynienie się do ochrony środowiska.
Warsztaty z upcyklingu i personalizacji odzieży
Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach upcyklingu, które poprowadzi Kinga Krzymowska. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak nadać starym ubraniom nowe życie, co jest doskonałym sposobem na kreatywne podejście do mody i zrównoważonego rozwoju. Dodatkowo, w strefie wydarzenia obecny będzie Daniel Setlik, ekspert w dziedzinie personalizacji odzieży, który podzieli się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.
Praktyczne porady modowe i czas trwania akcji
Wydarzenie odbędzie się w wydzielonej części strefy restauracyjnej Gemini Park Tarnów i potrwa od godziny 10 do 18. To doskonała okazja, aby nie tylko wymienić się ubraniami, ale także zdobyć cenne porady dotyczące stylizacji i modowych trendów. Uczestnictwo w Ciuch w Ruch” to nie tylko sposób na odnowienie swojej garderoby, ale także na spędzenie czasu w miłym towarzystwie, wymianę doświadczeń oraz rozwijanie swoich umiejętności w zakresie mody.
![]()
Ostatnie Artykuły

Po dwóch latach wraca bieg na zamek. Trasa prowadzi przez Marcinkę

Łukasz Drapała bez filtra. Muzyka, historia i nowy rozdział Perfect

Na tarnowskiej starówce powstanie serial dla Netflixa. To nowe „Noce i dnie”

Tarnowskie pamiątki po raz pierwszy w muzealnych gablotach. Wystawa dobiega końca

Perły Pogórza na finał wakacyjnych wycieczek z PTTK

Trzy seanse pod gwiazdami. Dinozaury, Darwin i egzoplanety w planetarium

Piłkarki TS Iskra zaczynają sezon. Rezerwy zagrają u siebie w Sufczynie

Nie tylko piłka nożna. W Tarnowie powstaje klub dla sportowych dyskusji

Tarnowianie mogą wskazać problemy miasta. CUS zaplanuje pomoc

Tarnovia II poznała rywala. W Pucharze Polski czeka Zorza Zaczarnie

Termometry w Tarnowie pokażą około 30 stopni. IMGW wydał ostrzeżenie

Hiszpańskie rytmy w tarnowskim ratuszu. Zagra Krzysztof Meisinger

Na Kantorii zabawa połączy się z nauką reagowania na zagrożenia

58 metrów nowej trasy w Mościcach. Gotowy odcinek przy Kwiatkowskiego
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie Delegatura w Tarnowie - kontakt i godziny
- Apteki Zgłobice, gmina Tarnów, powiat tarnowski - adresy, telefony, godziny otwarcia
- Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie - kontakt, godziny, zbiory
- Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie - bilety, godziny, kontakt i wynajem sal
- Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie - kontakt, godziny i zasięg
