Kino Marzenie zaprasza dzieci na seanse w samo południe
Wakacyjne seanse filmowe w południe – nowa oferta dla najmłodszych w Kinie Marzenie. Rozpoczynające się 16 lipca pokazy filmowe to doskonała okazja, by dzieci spędziły czas w kinie, ciesząc się wartościowymi produkcjami. Sprawdź harmonogram i przygotuj się na filmowe przygody!

Nowy cykl filmowy "W samo południe" w Kinie Marzenie

Kino Marzenie przygotowało niespodziankę dla najmłodszych widzów na czas wakacji. Od 16 lipca rusza nowy cykl seansów pod nazwą „W samo południe”. To doskonała okazja, by dzieci spędziły czas w kinie, ciesząc się wartościowymi produkcjami dostosowanymi do różnych grup wiekowych.

Harmonogram seansów – od przygód Niny po krótkie animacje

W ramach cyklu „W samo południe” zaplanowano projekcje na wtorki i czwartki w lipcu. Pierwszy film, „Wielka przygoda Niny”, będzie można zobaczyć już 16 lipca, a jest on przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat. Kolejne tytuły to „Jajko czy kura” (18 lipca) oraz „Alex Aligator” (23 lipca), który jest odpowiedni dla dzieci od 4 roku życia. Na 25 lipca zaplanowano film „Lars jest lol”, adresowany do widzów od 9 lat. Cykl zakończy się 30 lipca serią krótkich animacji „Agatka”, przeznaczoną dla dzieci od 3 lat.

Rozrywka i edukacja w jednym – wspólne zabawy i zwiedzanie kina

Każdy seans rozpoczyna się o godzinie 12:00 wspólną zabawą i zwiedzaniem kina. To nie tylko okazja do obejrzenia filmów, ale również do poznania tajemnic kinowej sali i spędzenia czasu w gronie rówieśników. Dzięki temu dzieci mogą połączyć przyjemność z edukacją, a rodzice mają pewność, że ich pociechy spędzą czas w wartościowy sposób.

Ceny biletów i sposób zakupu

Bilety na seanse w ramach cyklu „W samo południe” kosztują 19 i 21 zł. Można je nabyć zarówno online, jak i w kasie kina. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu, aby zapewnić sobie miejsce na wybranym seansie.

Wakacyjne seanse w Kinie Marzenie to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które chcą przeżyć niezapomniane filmowe przygody. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!


Opierając się na: UM Tarnów