Poranki z polskimi animacjami w kinie Marzenie – start 6 lipca
Dla najmłodszych kinomaniaków szykuje się wyjątkowa okazja do spędzenia czasu w kinie Marzenie. W ramach cyklu "Rozmarzone poranki" dzieci będą mogły obejrzeć polskie animacje oraz uczestniczyć w różnych zabawach przed seansami. 6 lipca na ekranie pojawi się film "Agatka".

Animacje i atrakcje przed seansami

W kinie Marzenie najmłodsi widzowie będą mieli okazję nie tylko zobaczyć ciekawe polskie animacje, ale również uczestniczyć w różnych zabawach i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Organizatorzy zadbali o to, aby dzieci mogły spędzić czas przed seansami w sposób kreatywny i angażujący. W ramach cyklu "Rozmarzone poranki" dzieci będą miały okazję bawić się, uczestniczyć w animacjach i aktywnościach, które z pewnością dostarczą im wiele radości.

Film "Agatka" na dużym ekranie

Jednym z filmów, które zostaną wyświetlone w ramach "Rozmarzonych poranków", jest "Agatka". Ta seria animowana, stworzona przez Serafiński Studio, opowiada o przygodach pięcioletniej dziewczynki o imieniu Agatka. Bohaterka, pełna energii i pozytywnego nastawienia, przeżywa niesamowite przygody, które są owocem jej bogatej wyobraźni. Towarzyszy jej wierny przyjaciel - Chomik Cyryl, który jest nie tylko domowym zwierzątkiem, ale również powiernikiem tajemnic i towarzyszem zabaw.

Praktyczne informacje dla rodziców

Seans filmu "Agatka" rozpocznie się o godzinie 11:00. Warto zaznaczyć, że bilety na wydarzenie można nabyć zarówno w kasie kina Marzenie, jak i online. Organizatorzy zachęcają do śledzenia profili kina w mediach społecznościowych, gdzie będą pojawiać się informacje o kolejnych datach i szczegółach dotyczących przyszłych pokazów. To doskonała okazja, by wprowadzić dzieci w świat kina i jednocześnie spędzić z nimi czas w sposób twórczy i rozwijający.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i zabierzcie swoje pociechy na "Rozmarzone poranki" w kinie Marzenie. To świetna propozycja na letnie przedpołudnia, pełne radości i zabawy.


Źródło: Urząd Miasta w Tarnowie