Trwa nabór do Pracowni Piosenki przy Tarnowskim Centrum Kultury
Zapraszamy młodych wokalistów do dołączenia do Pracowni Piosenki przy Tarnowskim Centrum Kultury. To doskonała okazja, by rozwijać swoje umiejętności wokalne pod okiem doświadczonych instruktorów i przygotować się do występów scenicznych.
  1. Zajęcia indywidualne we wtorki (12-20) i grupowe w czwartki (17-19).
  2. Warsztaty prowadzone przez Sławomira Ramiana i Grzegorza Gawlika.
  3. Koszt uczestnictwa: 80 zł miesięcznie.
  4. Zapisy w Biurze Obsługi TCK, tel. 14 68 88 888.

Pracownia Piosenki przy Tarnowskim Centrum Kultury ogłasza nabór do swojego innowacyjnego programu edukacyjnego. Oferta skierowana jest do młodych wokalistów, którzy pragną rozwijać swoje talenty i zdobywać pewność siebie na scenie.

Program obejmuje intensywną pracę nad interpretacją tekstów piosenek, co jest kluczowym elementem dla osiągnięcia wyrafinowanej ekspresji artystycznej. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak tworzyć przemyślane i emocjonalnie rezonujące wystąpienia.

Zajęcia indywidualne odbywają się we wtorki w godzinach od 12 do 20, natomiast grupowe warsztaty zaplanowane są na czwartki od 17 do 19. Warsztaty prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy: Sławomir Ramian oraz Grzegorz Gawlik.

Koszt uczestnictwa wynosi 80 złotych miesięcznie. Zapisy przyjmowane są w Biurze Obsługi Tarnowskiego Centrum Kultury, które znajduje się na Rynku 5. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 68 88 888.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by rozwijać swoje talenty wokalne i zdobywać cenne doświadczenia sceniczne!


Źródło: Urząd Miasta