Udanie zakończyli rok młodzi judocy MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Z zawodów rozegranych podczas minionego weekendu w Wolbromiu przywieźli oni siedem medali.

Judocy MKS Pałac Młodzieży Tarnów

W Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski juniorek, miejsce na najniższym stopniu podium zapewniła sobie występująca w kategorii 63 kg Wiktoria Wojna.

W Turnieju Rankingowym Młodziczek i Młodzików, podopieczni trenera Jerzego Szczepanika zdobyli natomiast sześć medali. Pierwszą pozycję wywalczyła Joanna Sokołowska (48 kg), drugie miejsca zajęli: Aleksandra Knapik (52 kg), Sebastian Zachara (50 kg), Dawid Wojna (55 kg) i Ksawery Żyradzki (73 kg), a na trzeciej pozycji sklasyfikowany został Jeremiasz Banek (66 kg). Wyniki te dały judokom Pałacu trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.